GroJa BasicLine Premium PVC-steekzaun schutting wit zichtscherm lamellenomheining
Bouwsysteem uit 6 vullingen, 5 pilasterstroken, afstandsstukken en afwerkingsprofiel, 180x180x1,9 cm, Art.-Nr.: 100479614 Beschrijving
Productinformatie
GroJa BasicLine Premium PVC-steekzaun schutting wit zichtscherm lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
Met de versie „Premium" topt de GroJa BasicLine PVC steekzaun nog eenmaal zijn eigen vormingsveelzijdigheid. De smalle, kleurig afgestemde aluminium-profielen tussen de invullingen structureren het vlak van het hek optisch en geven het een meer verfijnd uiterlijk. Samen met het brede scala aan kleurtonen en decoren biedt dit systeem de ruimte voor een zeer individuele zichtschermontwerp. Gemaakt van duurzaam PVC, zijn de hekelementen met decoratiefolie veredeld en in acht verschillende decoren verkrijgbaar. De aan beide zijden gelijke optiek zorgt voor een harmonieuze tuinontwerp. Designinzetten van glas of aluminium kunnen individueel gecombineerd worden om het zichtschermhek een bijzonder cachet te geven.
Praktischer, eleganter en veelzijdiger wind- & zichtscherm
De GroJaBasicLine Premium zichtschermhek is bijzonder onderhoudsarm en ongevoelig voor weersomstandigheden. Dankzij het eenvoudige steeksysteem laat het hek zich snel en ongecompliceerd monteren. De elementen zijn met het Groja Mix-It toebehoren veelzijdig combineerbaar, wat u nog meer vormingsmogelijkheden biedt. De GroJaBasicLine Premium zichtschermhek is de ideale oplossing voor een stijlvol en flexibel tuinontwerp dat door hoge stabiliteit, eenvoudige montage en veelzijdige decoropties overtuigt. De GroJaBasicLine Premium zichtschermhek is de ideale oplossing voor een stijlvol en flexibel tuinontwerp dat door hoge stabiliteit, eenvoudige montage en veelzijdige decoropties overtuigt.
GroJa Mix-It - Drie systemen, onbeperkte vormingsmogelijkheden
Combineer de groef- en veringprofielen van de hekserien GroJa Solid, GroJa Lumino en GroJa BasicLine naar uw wensen. Dankzij het uniforme steeksysteem laten de profielen zich moeiteloos met elkaar combineren. U heeft de keuze tussen verschillende materialen, vormen en decoren. Adapterlijsten maken bovendien de integratie van designinzetten voor een bijzonder uiterlijk mogelijk. Uw creativiteit kent geen grenzen!
- Edeler invulgeometrie met profielen: 6 invullingen en 5 profielen (gemakkelijk in te korten)
- Inclusief afwerkingsprofiel en 2 afstandsstukken: Elementgrootte 180x180x1,9 cm.
- Uit hoogwaardig kunststof: Met decoratiefolie veredeld
- In 8 decoren verkrijgbaar: Aan beide zijden gelijke optiek
- Groja Mix-It veelzijdig combineerbaar: Aanvullende vormingsmogelijkheden
- Designinzetten van glas of aluminium: Individueel combineerbaar
- Bijzonder duurzaam en onderhoudsarm: Ongevoelig voor weersomstandigheden
- Snel en ongecompliceerd op te bouwen: Eenvoudig steeksysteem
Let op: De afgebeelde palen zijn niet in de leveringsomvang begrepen. Voor een soepele montage raden we aan de passende palen direct bij ons mee te bestellen.
| Merk | GroJa |
|---|---|
| Serie | GroJa BasicLine Premium |
| Type | Privacyscherm, Steekzaun, Lamellenomheining, Hekwerkelement |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Kunststof |
| Oppervlak | PVC-folie |
| oppervlakte-uitstraling | Glad |
| kleur | Wit |
| geschikt voor | GroJa Mix-it |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Breedte | 180 cm |
| hoogte | 180 cm |
| Dikte | 1,9 cm |
| Formaat | 180x180 cm |
| Lamelmaat | 180x28,4x1,9 cm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Montagewijze | Paal |
| Gewicht | 30,00 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 210715400300122 |
| Art.-Nr.: | 100479614 |
| EAN: | 4250260975440 |
| Productveiligheidsverordening |
Groen & Janssen GmbH Kunststoffvertrieb Gewerbestr. 16 26624 Südbrookmerland info@groja.de |
- 6 Vullingen
- 6 Staalversterkingen
- 5 Lisenen
- Afwerkingsprofiel (Anthrazit DB 703)
- 2 Afstandsstukken