GroJa BasicLine Premium PVC-steekzaun schutting wit enkelprofiel scherm lamellenomheining
Uit hoogwaardig kunststof, veredeld met PVC-decoratiefolie, veel combinatiemogelijkheden, 180x28,4x1,9 cm, Art.-Nr.: 100479622 Beschrijving
Productinformatie
GroJa BasicLine Premium PVC-steekzaun schutting wit enkelprofiel scherm lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
Het GroJa BasicLine Premium enkel profiel is bedoeld voor het combineren en ontwerpen van uw eigen tuinscherm-ideeën met het GroJa Mix-It systeem of voor het vervangen van beschadigde profielen. De enkele profielen hebben aan beide zijden dezelfde uitstraling, wat bijdraagt aan een harmonieuze vormgeving. De PVC steekzaun profielen hebben de afmeting 180x28,4x1,9 cm. Ze bieden veelvoudige ontwerpingsmogelijkheden met het GroJa Mix-It systeem. Verschillende designinzetten uit glas of aluminium kunnen individueel gecombineerd worden om het tuinscherm een bijzondere touch te geven.
GroJa Mix-It - Drie systemen, onbeperkte ontwerpingsmogelijkheden
Combineer de nok- en federprofielen van de hekserieën GroJa Solid, GroJa Lumino en GroJa BasicLine naar uw wensen. Dankzij het uniforme steeksysteem laten de profielen zich moeiteloos met elkaar combineren. U heeft de keuze uit verschillende materialen, vormen en decors. Adapterlijsten maken bovendien de integratie van designinzetten voor een bijzondere uitstraling mogelijk. Uw creativiteit kent geen grenzen!
- Uit hoogwaardig kunststof: Verfraaid met decoratiefolie
- Verkrijgbaar in 8 decors: alle aan beide zijden dezelfde uitstraling
- Designinzetten uit glas of aluminium: Individueel combineerbaar
- Bijzonder duurzaam en onderhoudsvriendelijk: Ongevoelig voor weersomstandigheden
- Snel en ongecompliceerd op te bouwen: Eenvoudig steeksysteem
- Groja Mix-It veelzijdig combineerbaar: Aanvullende ontwerpingsmogelijkheden
Let op: Voor hogere windbestendigheid, betere statiek en meer stabiliteit kunnen de GroJa staalversterkingen voor de BasicLine serie gebruikt worden. De staalversterkingen zijn bij enkele profielen niet inbegrepen in de levering.
| Merk | GroJa |
|---|---|
| Serie | GroJa BasicLine Premium |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Zichtschermlatten, Steekzaun, Lamellenomheining, Heipaal |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Kunststof |
| Oppervlak | PVC-folie |
| oppervlakte-uitstraling | Glad |
| kleur | Wit |
| geschikt voor | GroJa Mix-it, Steekzaun |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Breedte | 180 cm |
| hoogte | 28,4 cm |
| Dikte | 1,9 cm |
| Lamelmaat | 180x28,4x1,9 cm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Gewicht | 2,00 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 210715400100122 |
| Art.-Nr.: | 100479622 |
| EAN: | 4250260975563 |
| Productveiligheidsverordening |
Groen & Janssen GmbH Kunststoffvertrieb Gewerbestr. 16 26624 Südbrookmerland info@groja.de |
- GroJa BasicLine Premium PVC-steekzaun schutting wit enkelprofiel scherm lamellenomheining