GroJa afschermingshekwerk schutting lichtgrijs aansluiting zichtscherm lamellenomheining
In klassieke plankenzaun-optiek voorgemonteerd, 84,3x180/90x3,2 cm, met 4 aluminium dwarsstaven EV1, Art.-Nr.: 100479447 Beschrijving
Productinformatie
GroJa afschermingshekwerk schutting lichtgrijs aansluiting zichtscherm lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
Het schuine GroJa Fertigzaun element uit duurzaam BPC (Bamboe Kunststof Composiet) en met de voorgefabriceerde elementen in klassieke planken omheining uitvoering slaagt de montage in een mum van tijd. De verticale BPC holle kamerlaten zijn fijn geribd en zorgen voor een aantrekkelijk uiterlijk. Aluminium dwarsregels garanderen absolute stabiliteit en zetten decoratieve accenten.
De GroJa Fertigzaun aansluitelementen zijn 84,3x180/90x3,2 cm (BxHxD) groot en in verschillende uitvoeringen verkrijgbaar, om aan elke tuinstijl tegemoet te komen. Dankzij de doordachte constructie en de voorgemoneerde elementen is de GroJa Fertigzaun bijzonder gemakkelijk te monteren. Zelfs zonder handwerkelijke voorkennissen kan het hek snel en effectief worden opgezet. Het gebruik van duurzame materialen maakt het bovendien tot een milieuvriendelijke keuze. De smalle voorgefabriceerde elementen zijn niet alleen voordelig geprijsd, maar ook onmiddellijk inzetbaar, wat ze tot de ideale keuze voor elke tuinbezitter maakt.
Eigenschappen en voordelen- Duurzame BPC-kunststofmengsel: Milieuvriendelijk en duurzaam
- Voorgemoneerde planken omheining uitvoering: Klassiek en aantrekkelijk
- Verticale holle kamerlaten: Met fijne ribbeling voor een elegant ontwerp
- Aluminium dwarsregels: Voor maximale stabiliteit en decoratieve details
- Gemakkelijke montage: Snelle en eenvoudige montage met bevestigingshoeken
- Voordelig geprijsd en onmiddellijk inzetbaar: Ideaal voor elke tuinbezitter
Let op: De afgebeelde palen zijn niet in de leveringsomvang inbegrepen. Voor een probleemloze montage adviseren we u om de passende palen direct bij ons mee te bestellen.
| Merk | GroJa |
|---|---|
| Serie | GroJa Fertigzaun |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Privacyscherm, Lamellenomheining, Hekwerkelement |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Kunststof |
| Kunststoftype | BPC |
| oppervlakte-uitstraling | Plankenhekaantiek |
| kleur | Lichtgrijs |
| Transparantie | gedeeltelijk doorzichtig |
| Breedte | 84,3 cm |
| hoogte | 180 bij 90 cm |
| Dikte | 3,2 cm |
| Lamellenrichting | verticaal |
| Montagewijze | Schroeven |
| Gewicht | 22,00 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 210717300000023 |
| Art.-Nr.: | 100479447 |
| EAN: | 4250260966554 |
| Productveiligheidsverordening |
Groen & Janssen GmbH Kunststoffvertrieb Gewerbestr. 16 26624 Südbrookmerland info@groja.de |
- GroJa afschermingshekwerk schutting lichtgrijs aansluiting zichtscherm lamellenomheining