GRAF Garantia Verhoogde plantenbak Ergo Quadro grijs Plantenbak
Set: 4 panelen incl. steekverbinders, Art.-Nr.: 100230926a Beschrijving
1 / 3
Productinformatie
Beschrijving
GRAF Garantia Verhoogde plantenbak Ergo Quadro grijs Plantenbak Online kopen tegen een voordelige prijs
Het GRAF Garantia verhoogde plantenbak Ergo Quadro van duurzame kunststof in de kleur grijs biedt veelzijdige ontwerpingsmogelijkheden in uw eigen tuin.
Het oppervlak van de verhoogde plantenbak heeft een uitstraling vergelijkbaar met echte houten optiek. De verhoogde plantenbak is in hoogte flexibel uitbreidbaar en dus compact en ruimtesparend.
Als alternatief voor de verhoogde plantenbak kan het set ook als compostbak worden gebruikt.
Maatschetsen:
Technische gegevens
| Merk | GRAF |
|---|---|
| Type | Verhoogde bed |
| Toepassingsgebied | Balkon, tuin, Terras |
| Materiaal | Kunststof |
| Lengte | 60 cm, 80 cm |
| Breedte | 60 cm, 80 cm |
| hoogte | 25 cm |
| kleur | Grijs |
| Gewicht | 0,00 |
|
Maatvoeringstekening 1
Maatvoeringstekening 2 Maatvoeringstekening 3 Maatvoeringstekening 4 Maatvoeringstekening 5 Maatvoeringstekening 6 Montagehandleiding 1 Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100230926a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Otto Graf GmbH
Kunststofferzeugnisse Carl-Zeiss-Str. 2-6 79331 Teningen mail@graf.info |
Leveringsomvang
- Set: 4 panelen incl. steekverbinders