forbo Linoleum Marmoleum Click vintage blue vloerbedekking
incl. kurkirolatie, Art.-Nr.: 100231598 Beschrijving
1 / 2
Laatste prijs:
Prijzen
in € / 1 Pack
incl. btw
38
,
95
€
61,83 € / m²
Productinformatie
Beschrijving
forbo Linoleum Marmoleum Click vintage blue vloerbedekking Online kopen tegen een voordelige prijs
De forbo linoleum Marmoleum Click vintage blue bestaat voor een groot gedeelte uit natuurlijke grondstoffen.
De vloerbekleding is vrij van PVC, weekmakers en rubber en is daarom zeer milieuvriendelijk, emissiearm en biologisch afbreekbaar.
Het antistatische vloeroppervlak werkt vuil- en stofafstotend. Met zijn zeer natuurlijke uitstraling zorgt de Marmoleum Click voor een gezellige sfeer.
Marmoleum Click productopbouw:
- waterwerende HDF-dragerplaat
- kurkirsolatie
- Marmoleum-werklaag (2,5 mm dik)
De leggen gebeurt "zwevend" met een snelle en eenvoudige verbindingssysteem (groef en neus).
Technische gegevens
| Merk | forbo |
|---|---|
| Serie | forbo LINOLEUM Marmoleum Click |
| Gebruiksklasse | 21-Woonruimte gering belast, 22-woonruimte matig belast, 23-woonruimte intensief gebruikt, 31-Bedrijf licht gebruikt, 32-Commercieel matig gebruikt, 33-Bedrijf sterk gebruikt |
| Antislipklasse | Klasse R9 |
| Ingrediënten | PVC-vrij |
| Lengte | 30 cm |
| Breedte | 30 cm |
| Dikte | 9,8 mm |
| Slijtlaag | 2,5 mm |
| Type | Linoleum |
| Contrast | Donker |
| Opbouw | HDF-plaat met kurkvering, met geluidsdemping |
| Gewicht | 5,67 |
|
Verwerkingshandleiding
Montagehandleiding |
|
| HAN | 176484 |
| Art.-Nr.: | 100231598 |
| EAN: | 8710947225634 |
| Productveiligheidsverordening |
Forbo Flooring GmbH Steubenstr. 27 33100 Paderborn info.germany@forbo.com |
Leveringsomvang
- forbo Linoleum Marmoleum Click vintage blue vloerbedekking