forbo Linoleum Marmoleum Click rozemarijn groen vloerbedekking
inkl. kurk isolatie, Art.-Nr.: 100231596 Beschrijving
1 / 2
Laatste prijs:
Prijzen
in € / 1 Pack
incl. btw
38
,
95
€
61,83 € / m²
Productinformatie
Beschrijving
forbo Linoleum Marmoleum Click rozemarijn groen vloerbedekking Online kopen tegen een voordelige prijs
De forbo linoleum Marmoleum Click rosemary green bestaat voor een groot deel uit natuurlijke grondstoffen.
De vloerbedekking is vrij van PVC, weekmakers en rubber en is daardoor zeer milieuvriendelijk, emissiearm en biologisch afbreekbaar.
Het antistatische vloeroppervlak werkt vuil- en stofafstotend. Met zijn zeer natuurlijke uitstraling zorgt de Marmoleum Click voor een gezellige sfeer.
Marmoleum Click productopbouw:
- watwerendrager HDF-dragerplaat
- kurkisolatie
- Marmoleum-gebruikslaag (2,5 mm dik)
De leggen gebeurt "zwevend" met een snel en eenvoudig verbindingssysteem (groef en veer).
Technische gegevens
| Merk | forbo |
|---|---|
| Serie | forbo LINOLEUM Marmoleum Click |
| Gebruiksklasse | 21-Woonruimte gering belast, 22-woonruimte matig belast, 23-woonruimte intensief gebruikt, 31-Bedrijf licht gebruikt, 32-Commercieel matig gebruikt, 33-Bedrijf sterk gebruikt |
| Antislipklasse | Klasse R9 |
| Ingrediënten | PVC-vrij |
| Lengte | 30 cm |
| Breedte | 30 cm |
| Dikte | 9,8 mm |
| Slijtlaag | 2,5 mm |
| Type | Linoleum |
| Contrast | Donker |
| Opbouw | HDF-plaat met kurkvering, met geluidsdemping |
| Gewicht | 5,67 |
|
Verwerkingshandleiding
Montagehandleiding |
|
| HAN | 176485 |
| Art.-Nr.: | 100231596 |
| EAN: | 8710947225641 |
| Productveiligheidsverordening |
Forbo Flooring GmbH Steubenstr. 27 33100 Paderborn info.germany@forbo.com |
Leveringsomvang
- forbo Linoleum Marmoleum Click rozemarijn groen vloerbedekking