florco kliktegel Steen Leisteen volloppervlakte
30x30x2,8cm, combineerbaar kliktegelsysteem met natuursteenoppervlak, Art.-Nr.: 100064992 Beschrijving
Productinformatie
florco kliktegel Steen Leisteen volloppervlakte Online kopen tegen een voordelige prijs
De florco kliktegel steen leisteen volledig oppervlak creëert met zijn exclusieve leistenen oppervlak een elegant en modern ambiente in elk buitenruimte en binnenruimte. De uitstraling van leisteen staat overal in hoog aanzien, waar men bijzondere waarde hecht aan tijdloos en sober mooi design. Door de hoge duurzaamheid zult u zeer lang plezier hebben van deze vloertegels.
De 15 mm hoge rasterkant zorgt voor een optimale waterdoorvoer en dus voor snelle droging. De rasterkant bestaat uit het uiterst robuuste materiaal PP copo, wat zich uitstekend leent voor de eisen in tuingebieden.
Let op: Door de natuurlijke eigenschappen van natuursteen kunnen minimale toleranties bij de maten (+/-2 mm) en afwijkingen bij de kleurnuances voorkomen.
Vloertegels van natuursteen brengen een exclusief en edel ambiente gepaard met duurzame levensduur in uw buitenruimte of binnenruimte. Of het nu gaat om tuin, balkon of woonruimte, natuurstenen vloertegels van florco transformeren elk gebied naar uw smaak: Of het nu mediterraan-zomers of modern en elegant is. Dankzij het slimme florco verlegsysteem worden de vloertegels snel in elkaar geklikt en garanderen de snelle uitvoering van uw eigen welzonegebied. De tegels kunnen ook zonder problemen op losse ondergronden met grind of puin gelegd worden.
| Merk | florco |
|---|---|
| Type | Klikktegel |
| kleur | Leisteen |
| vorm | vierkant |
| Formaat | 30x30 cm |
| Lengte | 30 cm |
| Breedte | 30 cm |
| Dikte | 2,8 cm |
| Materiaal | steen |
| Draagvermogen | beloopbaar |
| Serie | florco stone |
| Gewicht | 3,00 |
|
Verwerkingshandleiding
|
|
| HAN | 70020 |
| Art.-Nr.: | 100064992 |
| EAN: | 7640105471683 |
| Productveiligheidsverordening |
Plastoform GmbH Herbert-Frank-Str. 20 72178 Waldachtal mail@plastoform.de |
- florco kliktegel Steen Leisteen volloppervlakte