florco kliktegel Steen Graniet volledig
30x30x2,8cm, combineerbaar kliksysteem met echte steenoppervlak, Art.-Nr.: 100064364 Beschrijving
Productinformatie
florco kliktegel Steen Graniet volledig Online kopen tegen een voordelige prijs
De vollflächigen granitplaten van de florco kliktegel steen graniet vollvlakkig zorgen voor een bijzonder edele oppervlakte-optiek van de belegde oppervlakte. Ondanks het gitterrugje uit kunststof ontstaat het totaalbeeld van een met granitplaten belegde vloer, die sinds oudsher een tijdloze en ongebroken mooie uitstraling bezit.
De florco kliktegel steen graniet vollvlakkig onderscheidt zich door haar natuurlijke eigenschappen. Graniet is extreem belastbaar en vorstbestendig en is daarom ook geschikt voor zwaarder belaste gebieden zoals opritten of voetpaden. Dankzij de natuurlijke en neutrale kleurkeuze zijn florco steen-kliktegels uit graniet bijzonder veelzijdig inzetbaar. Het uiterst robuuste gitterrugje uit het materiaal PP copo zorgt met een hoogte van 15 mm voor een optimale waterdoorvoer en snelle drogen. De tegels kunnen ook probleemloos op losse ondergronden met grind of puin worden gelegd. Comfortabel blootsvoets lopen evenals het betreden met stevig schoeisel maken de slijtvaste echte stenen vloertegels van florco op lange termijn niets uit.
De florco kliktegel steen graniet vollvlakkig kunnen met veel andere dessins uit de florco-reeks worden gecombineerd, zoals bijvoorbeeld met de vloerplaten uit echt hout of houtcomposiet.
Let op: Vanwege de natuurlijke eigenschappen van natuursteen kunnen minimale toleranties bij de afmetingen (+/-2 mm) en afwijkingen bij de kleurinten optreden.
In het tuingedeelte treft u met echte stenen vloertegels van florco altijd de juiste keuze. Hier komen aantrekkelijke uitstraling en functionaliteit bij elkaar en verbinden zich tot een perfecte vloertegel, die geen wensen openlaat.
| Merk | florco |
|---|---|
| Type | Klikktegel |
| kleur | Graniet |
| vorm | vierkant |
| Formaat | 30x30 cm |
| Lengte | 30 cm |
| Breedte | 30 cm |
| Dikte | 2,8 cm |
| Materiaal | steen |
| Draagvermogen | beloopbaar |
| Serie | florco stone |
| Gewicht | 3,00 |
|
Verwerkingshandleiding
|
|
| HAN | 70000 |
| Art.-Nr.: | 100064364 |
| EAN: | 7640105471652 |
| Productveiligheidsverordening |
Plastoform GmbH Herbert-Frank-Str. 20 72178 Waldachtal mail@plastoform.de |
- florco kliktegel Steen Graniet volledig