florco Kliktegel plus Hout ThermoEsche gerifeld 6 latten
30x30cm, combineerbaar kliktegelsysteem met echt houten oppervlak, Art.-Nr.: 100064946 Beschrijving
Productinformatie
florco Kliktegel plus Hout ThermoEsche gerifeld 6 latten Online kopen tegen een voordelige prijs
Voor het doel van een hoogwaardige en veeleisende bodemgestalting, zult u niet om de florco kliktegel hout ThermoEsch geribbeld 6 latten uit FSC-gecertificeerd massief hout heen kunnen. Het speciaal thermisch behandelde hout is uiterst weerbestendig en weersbestendig. De originele warme kleur van het hout is dankzij deze behandeling bijzonder intens en zet bijzondere accenten in het binnen- en buitengebied.
De vloertegel is 2,8 cm hoog en bestaat uit 6 smalle latten en de 15 mm hoge en robuuste rasterkap met het praktische florco kliksysteem. Dankzij de hoge rasterkap kunnen neerslag snel afvloeien en het oppervlak snel opdrogen.
De vloertegel florco kliktegel hout ThermoEsch geribbeld met 6 latten is verkrijgbaar in lengtes van 30 cm en 60 cm, die u naar believen kunt combineren.
Het onderhoud van de vloertegels is met stofzuigen en af en toe reinigen met een vochtige doek en eventueel met verzorgend houtpfleepmiddel snel en eenvoudig klaar. Om het vloerrooster en de natuurlijke kleur van het hout op lange termijn te behouden, moet de tegel 1-2 keer per jaar met gekleurde oliën worden behandeld.
Let op: Door de natuurlijke eigenschappen van hout kunnen kleur- en structuurverschillen optreden. Dit is geen reden voor reclamatie.
De vloertegels van Gapa bieden talrijke aantrekkelijke combinatiemogelijkheden en staan dus vrije en individuele gestaltening van het terras, balkon en tuin naar ieders smaak toe. Dankzij het slim opgebouwde stekeersysteem van de vloerplaten kunnen verschillende decors en oppervlakken met elkaar worden gecombineerd. De tegels kunnen ook zonder problemen op losse ondergronden met grind of puin worden gelegd. Het eenvoudige florco kliksysteem garandeert een snelle montage zonder veel moeite voor snel genieten en plezier in de eigen tuin.
| Merk | florco |
|---|---|
| Type | Klikktegel |
| vorm | vierkant |
| Formaat | 30x30 cm |
| Lengte | 30 cm |
| Breedte | 30 cm |
| Dikte | 2,8 cm |
| Materiaal | Houten tegels |
| Draagvermogen | beloopbaar |
| Serie | florco plus |
| Gewicht | 0,85 |
|
Verwerkingshandleiding
|
|
| HAN | 70480 |
| Art.-Nr.: | 100064946 |
| EAN: | 7640105473465 |
| Productveiligheidsverordening |
Plastoform GmbH Herbert-Frank-Str. 20 72178 Waldachtal mail@plastoform.de |
- florco Kliktegel plus Hout ThermoEsche gerifeld 6 latten