florco Kliktegel plus Hout ThermoEsche gegriffeld 4 latten
verschillende maten, combineerbaar kliksysteem met echte houtafwerking, Art.-Nr.: 100207578 Beschrijving
Productinformatie
florco Kliktegel plus Hout ThermoEsche gegriffeld 4 latten Online kopen tegen een voordelige prijs
Voor het doel van een hoogwaardige en veeleisende vloergestaltung, zal men niet om de florco kliktegel hout ThermoEs geriffeld 4 latten uit FSC-gecertificeerd echt hout heen kunnen. Het speciaal thermisch behandelde hout is uiterst weerstandsvatdig en weerbestendig. De oorspronkelijke warme kleurstof van het hout is dankzij deze behandeling bijzonder intensief en zet bijzondere accenten in het binnen- en buitengebied.
De vloertegel is 2,8 cm hoog en bestaat uit 4 brede latten en de robuuste 15 mm sterke rastrug met het praktische florco kliksysteem. In een mum van tijd kunnen de tegels in aantrekkelijke patronen worden gelegd. Dankzij de hoge rastrug kunnen neerslag optimaal afvloeien en het oppervlak bijzonder snel drogen.
De florco kliktegel hout ThermoEs geriffeld 4 latten is er in twee lengtes van 30 cm en 60 cm en twee aantrekkelijke oppervlakken glad en geriffeld, die men naar believen kan combineren.
Het onderhoud van de vloertegels gaat snel en eenvoudig met stofzuigen en af en toe reinigen met een vochtige doek en eventueel met verzorgend houten vloersoap. Het wordt aanbevolen de houten tegels 1-2 keer per jaar met verzorgend olie te behandelen. Om het vloerraster en de natuurlijke kleurstof van het hout op lange termijn te behouden, moet de tegel regelmatig met gekleurde oliën worden geschilderd.
Let op: Vanwege de natuurlijke eigenschappen van hout kunnen kleur- en structuurverschillen optreden. Dit is echter geen grond voor reclamatie.
De vloertegels van Gapa bieden talloze aantrekkelijke combinatiemogelijkheden binnen de florco serie en staan dus een vrije en individuele vormgeving van het terras, balkon en tuin naar ieders smaak toe. Dankzij het slim opgebouwde steeksysteem van de vloerplaten kunnen verschillende decors en oppervlakken onderling worden verwerkt. De tegels kunnen ook probleemloos op losse ondergronden met grind of puin worden gelegd. Het eenvoudige florco kliksysteem garandeert een snelle opbouw zonder veel inspanning voor een snel welbevinden en genieten in de eigen tuin of balkon.
| Merk | florco |
|---|---|
| Type | Klikktegel |
| vorm | vierkant |
| Formaat | 30x30 cm |
| Lengte | 30 cm |
| Breedte | 30 cm |
| Dikte | 2,8 cm |
| Materiaal | Houten tegels |
| Draagvermogen | beloopbaar |
| Serie | florco plus |
| Gewicht | 1,00 |
|
Verwerkingshandleiding
|
|
| HAN | 70481 |
| Art.-Nr.: | 100207578 |
| EAN: | 7640105473472 |
| Productveiligheidsverordening |
Plastoform GmbH Herbert-Frank-Str. 20 72178 Waldachtal mail@plastoform.de |
- florco Kliktegel plus Hout ThermoEsche gegriffeld 4 latten