florco kliktegel Hout Acacia
30x30x2,8cm, combineerbaar klicsysteem met echt houten oppervlak, Art.-Nr.: 100237731 Beschrijving
Productinformatie
florco kliktegel Hout Acacia Online kopen tegen een voordelige prijs
De florco kliktegel hout acacia is een echte houten tegel bestaande uit elk 6 acaciaplanken op een rasterrug van HDPE. Het biedt veelsidige toepassingsmogelijkheden in binnen- en buitengebied en zorgt door de warme bruintonen van acaciahout voor een natuurlijke sfeer. De montage van de vloer is dankzij het florco kliksysteem zeer gemakkelijk uit te voeren en een reeds gemonteerde vloer kan net zo gemakkelijk weer worden afgebouwd. De tegels kunnen bovendien zonder problemen op losse ondergronden met grind of steensplit worden gelegd.
In het buitengebied biedt de gemakkelijke afwatering door de doorlaatbare onderconstructie een extra voordeel van de houten tegel. Aangezien acaciahout een natuurlijk product is, ondergaat het natuurlijke verouderingsprocessen. Door zonnestraling en weersomstandigheden kunnen lichte structuurverschillen en haarkrassen in het houtoppervlak optreden. Deze zijn geen reclamereden, maar een gevolg van natuurlijke processen.
- Eenvoudig kliksysteem
- Totale hoogte 2,8 cm
- Natuurlijke vloerbedekking
- Warme houtkleur
| Merk | florco |
|---|---|
| Type | Klikktegel |
| vorm | vierkant |
| Formaat | 30x30 cm |
| Lengte | 30 cm |
| Breedte | 30 cm |
| Dikte | 2,8 cm |
| Materiaal | Houten tegels |
| Draagvermogen | beloopbaar |
| Gewicht | 0,71 |
|
Verwerkingshandleiding
Montagehandleiding 1 Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | 70494 |
| Art.-Nr.: | 100237731 |
| EAN: | 7640105334247 |
| Productveiligheidsverordening |
Plastoform GmbH Herbert-Frank-Str. 20 72178 Waldachtal mail@plastoform.de |
- florco kliktegel Hout Acacia