ferax steinfix Randafwerkingsprofiel met gaas recht voor wegen en pleinen
Straatstenen en terrastegels bevestigen zonder beton, robuust en onmiddellijk belastbaar, Art.-Nr.: 100513129a Beschrijving
1 / 14
Productinformatie
Beschrijving
ferax steinfix Randafwerkingsprofiel met gaas recht voor wegen en pleinen Online kopen tegen een voordelige prijs
Het steinfix randafwerkingsprofiel met gaas biedt een sierlijke randafwerking voor terrassen van steen- of keramische tegels – zonder betonwerkzaamheden. Dankzij het geïntegreerde gaas, dat door het eigengewicht van de tegels wordt gefixeerd, is lastig aanstorten van de randen niet nodig. De profielen zijn in verschillende varianten verkrijgbaar en kunnen zeer eenvoudig worden gelegd, waardoor ze de ideale oplossing vormen voor paden, pleinen en platdaken, vooral in situaties met geringe opbouwhoogte.
Productvoordelen:
- Geen beton nodig: Het steinfix® gaas fixeert de randafwerkingen door het eigengewicht van de tegels en het aangelaste gaas, zodat betonwerkzaamheden overbodig zijn.
- Ideaal voor geringe opbouwhoogtes: Bijzonder geschikt voor terrassen en platdaken, waar een lage opbouwhoogte noodzakelijk is.
- Robuust en direct belastbaar: Het oppervlak is na de leggen direct bruikbaar en weerstaat zonder problemen grotere belastingen.
- Groene grasborder: De geïntegreerde gatenserie zorgt voor optimale beluchting en goed vochtverschil, zodat de grasborder permanent groen blijft.
- Duurzaam materiaal: De profielen bestaan uit 100% gerecycled hard-PVC en zijn daardoor milieuvriendelijk en langdurig.
- Eenvoudige verwerking: Dankzij de gaasfiexering is het steinfix® gaas snel en ongecompliceerd te leggen, bij alle weersomstandigheden en zonder wachttijd.
Voor optimale fixering wordt aanbevolen 6 nagels per staaf te gebruiken (nagels zijn niet in de levering inbegrepen).
Technische gegevens
| Merk | ferax |
|---|---|
| Type | Onderconstructie |
| Toepassing | Randprofiel |
| Lengte | 2 m |
| Breedte | 75 mm |
| hoogte | 10 mm, 22 mm, 45 mm |
| Materiaal | Hard-PVC |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100513129a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Ferax e.K. Ringstr. 16 86653 Monheim info@ferax.de |
Leveringsomvang
- ferax steinfix Randafwerkingsprofiel met gaas recht voor wegen en pleinen