Dubbelstaafmat antraciet (RAL 7016)
verschillende varianten, lengte 2,5m, Art.-Nr.: 100071490a Beschrijving
1 / 5
Productinformatie
Beschrijving
Dubbelstaafmat antraciet (RAL 7016) Online kopen tegen een voordelige prijs
De dubbelstaafmat antracietgrijs is sendzimervergalvaniseerd en poedergecoat volgens DIN EN 10244-2. Deze mat is 2510 mm lang en kan met passende palen worden gecombineerd tot een mooi en vooral veilig dubbelstaafmat hekwerk. Alles wat u daarvoor nodig hebt, kunt u via het toebehoren meebestellen: palen, hoekpalen, voetplaten, hekopenersystemen en verdere hekelementenstellingen voorzien u van alles wat u nodig hebt.
De hekmat heeft aan één zijde een draadoverstand van 30 mm. Daarom moet de uitstekende zijde tot een hoogte van 1630 mm uit veiligheidsoverwegingen naar beneden worden gemonteerd.
Technische gegevens
| Merk | Wellker BENZ24-eigen merk, geproduceerd door gerenommeerde fabrikanten |
|---|---|
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | hek |
| Staafuitvoering | Dubbelstaafhek |
| Oppervlaktebehandeling | vuurverzinkt |
| Materiaal | Metaal |
| Metaalsoort | Staal |
| kleur | Antraciet (RAL 7016) |
| Staafdikte | 6/5/6 mm, 8/6/8 mm |
| Maaswijdte | 5/20 cm |
| Lengte | 251 cm |
| hoogte | 83 cm, 103 cm, 123 cm, 143 cm, 163 cm, 183 cm, 203 cm |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100071490a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Benz GmbH & Co. KG Baustoffe Auwiesen 4 74924 Neckarbischofsheim service@benz24.de |
Leveringsomvang
- Dubbelstaafmat antraciet (RAL 7016)