DOLLE vlizotrap mini U-waarde 0,64 zolderluik
in verschillende maten verkrijgbaar, Art.-Nr.: 100100059a Beschrijving
1 / 5
Productinformatie
Beschrijving
DOLLE vlizotrap mini U-waarde 0,64 zolderluik Online kopen tegen een voordelige prijs
De Dolle vlizotrap mini is de juiste keuze wanneer kleine plafondopeningen en een zeer goede warmtewerking gewenst zijn.
Het trappenset bestaat uit vier trapelementen, luik, een met CPL beklede luikdeksel en accessoiredelen.
Een kunststofvergrendeling, een bedienstok uit hout en bekleidingslijsten uit kunststof zijn inbegrepen.
De 4-delige vlizotrap uit stabiel grenenhouten kan een paffondhoogte van tot 270 cm overbruggen.
Net als alle vlizottrappen is deze alleen geschikt voor incidentele toegang tot de zoldertrap.
Door de luchtdichte nok en de warmte-geïsoleerde luikdeksel heeft de trap een U-waarde van slechts 0,64.
- Ruwbouwmaat 60/70 x 95 cm
- vrije paffondhoogte tot 270 cm
- U-waarde van 0,64
- getest voor draagvermogen van 150 kg
- Luikenkast fijnspar, 14 cm hoog
- Luikdeksel sandwichconstructie, dikte 36 mm
- Ladderdeel 4-delig uit grenen, treden uit beuk
- Merkskwaliteit Made in Germany
- gemakkelijke installatie
- luchtdicht volgens klasse 4
- ruimtebesparend
Technische gegevens
| Merk | DOLLE |
|---|---|
| Serie | DOLLE mini |
| Verdiepingshoogte | 250 cm - 299 cm |
| Futterkasteninzethoogte | 14 cm |
| Winding | Rechtlijnig |
| Montagewijze | Plafondmontage |
| Materiaal | Hout |
| houtsoort | Beuk, Den |
| Bedieningsunit | Handmatig |
| Ausführung | Standaard |
| Trapuitvoering | 4-delig |
| U-waarde | 0,64 W/(m²K) |
| Klimaatklasse | niet getest |
| Type | Zolderluik |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100100059a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Gebr. DOLLE GmbH Rockwinkeler Landstr. 117 28325 Bremen info@dolle-kunststoff.de |
Leveringsomvang
- Vlizotrap
- Kunststofklemmen
- Kunststofbekleidingslatten
- Bedieningsstang
- Voetkapjes
- CPL-gecoat Luik
- Luikenkast