DOLLE middenboomtrap Hamburg, inclusief eenzijdige designleuning
Stellen Sie Ihre Treppe selbst zusammen Stel uw trap zelf samen, Art.-Nr.: 100423961a Beschrijving
Productinformatie
DOLLE middenboomtrap Hamburg, inclusief eenzijdige designleuning Online kopen tegen een voordelige prijs
De DOLLE Systemtreppe Hamburg voldoet aan de classificatie van een trap voor binnenruimten.
De middenboomsegmenten uit metaal worden via inwendige boutverbinding naadloos met elkaar verbonden. De volle houten traptreden zijn bij het betreden comfortabel en tegelijkertijd veilig. Of de trap recht loopt, 1/4 gedraaid of 1/2 gedraaid wordt besteld - zij voegt zich harmonisch in bijna elk geheel binnen een gebouw in.
Een hochwaardig designleuning met metalen palen, meelloopende roestvrijstalen staven en houten handleuning is in de leveringsomvang inbegrepen.
- weinig ruimtebehoefte
- uitkragend, geen steun nodig
- variabel trapprofiel
- eenvoudige zelfmontage
Technische gegevens:
| Verdiepingshoogte van - tot | 222 - 258 cm |
240 - 279 cm | 259 - 301 cm | 278 - 322 cm |
|---|---|---|---|---|
| Trapbreedte | 75 of 85 cm | 75 of 85 cm | 75 of 85 cm | 75 of 85 cm |
| Aantal treden/stijgingen | 11/12 | 12/13 | 13/14 | 14/15 |
| Stijgingshoogte van - tot (per trede) | 18,5 - 21,5 cm | 18,5 - 21,5 cm | 18,5 - 21,5 cm | 18,5 - 21,5 cm |
| Plafondopening/lengte | min. 204 cm | min. 204 cm | min. 204 cm | min. 204 cm |
| Uitkraging bij rechte traploop | 223 cm | 243 cm | 263 cm | 283 cm |
Technische opmerking:
De breedte van de plafondopening = de breedte van de trap plus 5 cm.
De lengte van de plafondopening = uitkraging van de trap minus 15 cm.
De diepte van de treden bedraagt 25,7 cm.
| Merk | DOLLE |
|---|---|
| Serie | DOLLE Hamburg |
| Leveringsomvang | Set |
| Verdiepingshoogte | tot 322 cm |
| Breedte | 75 cm, 85 cm |
| Winding | 1/2 gewenteld, 1/4 gedraaid, Rechtlijnig |
| kleur | Parelgrijs, Antraciet, Wit |
| houtsoort | Wit eiken, geolieerd, Eik, geolieerd, Beuk, geolieerd |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 Montagehandleiding 3 Montagehandleiding 4 Maatvoeringstekening |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100423961a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Gebr. DOLLE GmbH Rockwinkeler Landstr. 117 28325 Bremen info@dolle-kunststoff.de |
- Middenboom trap
- Eenzijdige leuning
- Wandhoek (alleen in gewentelde uitvoeringen inbegrepen)
- Volledig montagemateriaal
- Montagehandleiding