DOLLE middenboomtrap Frankfurt, incl. eenzijdig designgeländer
Stel uw trap zelf samen, Art.-Nr.: 100424177a Beschrijving
1 / 7
Productinformatie
Beschrijving
DOLLE middenboomtrap Frankfurt, incl. eenzijdig designgeländer Online kopen tegen een voordelige prijs
De DOLLE middenboom trap Frankfurt kan in veel verschillende varianten besteld worden. De trap past harmonisch in elke ruimtesituatie. De poedergecoate middenboom bestaat uit metaal - de afzonderlijke elementen worden inwendig vastgeschroefd. De rechte traptreden bestaan uit hout. Er kan gekozen worden uit in totaal drie gelakte houtsoorten: beuk, eik of wit eik. Door de eenvoudige modulaire bouwwijze kan de installatie van de systeemtrap ook door hobbyhandwerkels uitgevoerd worden.
Productvoordelen:- weinig ruimtebehoefte
- uitkragend, geen steunpalen nodig
- variabel trappenlopen
- eenvoudige zelfmontage
- veel verschillende uitvoeringen
| Verdiepingshoogte van - tot | 222 - 258 cm |
240 - 279 cm | 259 - 301 cm |
|---|---|---|---|
| Trappenbreedte | 65 of 75 cm | 65 of 75 cm | 65 of 75 cm |
| Aantal treden/stijgingen | 11/12 | 12/13 | 13/14 |
| Stijgingshoogte van - tot (per trede) | 18,5 - 21,5 cm | 18,5 - 21,5 cm | 18,5 - 21,5 cm |
| Plafondopening/lengte | min. 240 cm | min. 240 cm | min. 240 cm |
| Uitkraging bij rechtoplopende trap | 182 cm | 198 cm | 214 cm |
De breedte van de plafondopening = de breedte van de trap plus 5 cm.
De lengte van de plafondopening = uitkraging van de trap minus 15 cm.
Technische gegevens
| Merk | DOLLE |
|---|---|
| Serie | DOLLE Frankfurt |
| Leveringsomvang | Set |
| Verdiepingshoogte | tot 301 cm |
| Breedte | 65 cm, 75 cm |
| Winding | 1/2 gewenteld, 1/4 gedraaid, Rechtlijnig |
| kleur | Parelgrijs, Antraciet, Wit |
| houtsoort | Wit eiken, geolieerd, Eik, geolieerd, Beuk, geolieerd |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Maatvoeringstekening
Montagehandleiding 1 Montagehandleiding 2 Montagehandleiding 3 Montagehandleiding 4 |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100424177a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Gebr. DOLLE GmbH Rockwinkeler Landstr. 117 28325 Bremen info@dolle-kunststoff.de |
Leveringsomvang
- Middenboomtrap
- Leuning
- Wandhoek (alleen bij wendeltrap uitvoeringen inbegrepen)
- Volledig monteringsmateriaal
- Monteringshandleiding