DOLLE middenboomtrap Dublin, incl. eenzijdige leuning
Stel uw trap zelf samen, Art.-Nr.: 100423673a Beschrijving
1 / 6
Productinformatie
Beschrijving
DOLLE middenboomtrap Dublin, incl. eenzijdige leuning Online kopen tegen een voordelige prijs
De DOLLE middenboom trap Dublin past zich met zijn modern design harmonisch in elke ruimte in.
De maximale geschooshoogte van 337 cm maakt een optimale aanpassing van het trapverloop mogelijk.
De meegeleverde enkele staaf of roestvrijstalen leuning heeft een poedercoat metalen onderconstructie. De bijpassende houten leuning biedt voldoende veiligheid bij het op- en aflopen van de trap.
Bij de gewentelde trapuitvoeringen zijn wandhoeken in de leveringsomvang inbegrepen.
De trap kan snel en eenvoudig door hobbyhandwerkers worden gemonteerd.
Productvoordelen:
- weinig ruimtebehoefte
- uitkragend, geen steunbeugel nodig
- incl. eenzijdige leuning
- stijgingshoogte en trapverloop variabel instelbaar
- plafondopening vanaf 70 x 161 cm bij rechtlijnig trapverloop
- eenvoudige zelfmontage
Technische gegevens:
| Geschooshoogte van - tot | 222 - 270 cm | 240 - 292 cm | 259 - 315 cm | 277,5 - 337,5 cm |
|---|---|---|---|---|
| Trapbreedte zonder leuning | 61 of 71 cm | 61 of 71 cm | 61 of 71 cm | 61 of 71 cm |
| Trapbreedte met leuning | 65 of 75 cm | 65 of 75 cm | 65 of 75 cm | 65 of 75 cm |
| Aantal treden/stijgingen | 11/12 | 12/13 | 13/14 | 14/15 |
| Stijgingshoogte | 18,5 - 22,5 cm | 18,5 - 22,5 cm | 18,5 - 22,5 cm | 18,5 - 22,5 cm |
| Uitladingsdiepte | max. 176 cm | max. 191 cm | max. 207 cm | max. 223 cm |
| Trededikte | 40 mm | |||
| Draagvermogen | 150 kg |
Technische opmerking:
De breedte van de plafondopening = de breedte van de trap plus 5 cm.
De lengte van de plafondopening = uitladingsdiepte van de trap minus 15 cm.
Technische gegevens
| Merk | DOLLE |
|---|---|
| Serie | DOLLE Dublin |
| Leveringsomvang | Set |
| Verdiepingshoogte | tot 337 cm |
| Breedte | 65 cm, 75 cm |
| Winding | 1/2 gewenteld, 1/4 gedraaid, Rechtlijnig |
| kleur | Antraciet |
| houtsoort | Esdoorn, Beuk, Eik |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Maatvoeringstekening 1
Maatvoeringstekening 2 Montagehandleiding 1 Montagehandleiding 2 Montagehandleiding 3 Montagehandleiding 4 |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100423673a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Gebr. DOLLE GmbH Rockwinkeler Landstr. 117 28325 Bremen info@dolle-kunststoff.de |
Leveringsomvang
- Middenboomtrap
- Eenzijdige leuning
- Wandhoek (alleen voor gewentelde uitvoeringen inbegrepen)
- Compleet montagermateriaal
- Montagehandleiding