DOLLE Middenboomtrap Cork, incl. eenzijdige trapleuning
Stel uw trap zelf samen, Art.-Nr.: 100424393a Beschrijving
1 / 10
Productinformatie
Beschrijving
DOLLE Middenboomtrap Cork, incl. eenzijdige trapleuning Online kopen tegen een voordelige prijs
De DOLLE middenboom trap Cork integreert zich harmonieus in elk interieur dankzij zijn modern design.
De maximale geschosshoogte van 337 cm maakt een optimale aanpassing van het trapverloop mogelijk.
De meegeleverde enkele staaf of roestvrijstalen trapleuning heeft een poedercoating metalen onderconstructie (antraciet of parelgrijs). De passende houten leuning biedt voldoende veiligheid bij het op- en afstappen van de trap.
Bij de gedraaide trapvoeringen zijn wandhoeken in de leveringsverpakking inbegrepen.
De trap kan snel en eenvoudig door hobbybouwers gemonteerd worden.
Productvoordelen:
- weinig ruimtebehoefte
- uitkragend, geen steun nodig
- incl. eenzijdige trapleuning
- Stijgingshoogte en trapverloop variabel instelbaar
- Plafondopening vanaf 80 x 160 cm bij recht trapverloop
- eenvoudige zelfmontage
Technische gegevens:
| Geschosshoogte van - tot | 222 - 270 cm | 240 - 292 cm | 259 - 315 cm | 278 - 337 cm |
|---|---|---|---|---|
| Trapbreedte | 75 cm | 75 cm | 75 cm | 75 cm |
| Aantal treden/stijgingen | 11/12 | 12/13 | 13/14 | 14/15 |
| Stijgingshoogte | 18,5 - 22,5 cm | 18,5 - 22,5 cm | 18,5 - 22,5 cm | 18,5 - 22,5 cm |
| Uitkraging | max. 218 cm | max. 237 cm | max. 256 cm | max. 276 cm |
| Trededikte | 40 mm | |||
| Draagkracht | 150 kg |
Technische opmerking:
De breedte van de plafondopening = de breedte van de trap plus 5 cm.
De lengte van de plafondopening = uitkraging van de trap minus 15 cm.
Technische gegevens
| Merk | DOLLE |
|---|---|
| Serie | DOLLE Cork |
| Leveringsomvang | Set |
| Verdiepingshoogte | tot 337 cm |
| Breedte | 75 cm |
| Winding | 1/2 gewenteld, 1/4 gedraaid, Rechtlijnig |
| kleur | Parelgrijs, Antraciet |
| houtsoort | Esdoorn, Beuk, Eik |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Maatvoeringstekening
Montagehandleiding 1 Montagehandleiding 2 Montagehandleiding 3 Montagehandleiding 4 |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100424393a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Gebr. DOLLE GmbH Rockwinkeler Landstr. 117 28325 Bremen info@dolle-kunststoff.de |
Leveringsomvang
- Middenboomtrap
- Eenzijdige leuning
- Wandhoek (alleen voor gewonden uitvoeringen inbegrepen)
- Compleet montagemateriaal
- Montagehandleiding