DOLLE middenboomtrap Boston, inclusief eenzijdige uitvoering met enkele staafbalustrade
70 cm breed voor geschotsthoogten van 228 tot 300 cm, Art.-Nr.: 100424537a Beschrijving
1 / 9
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
Setprijs
1258
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
DOLLE middenboomtrap Boston, inclusief eenzijdige uitvoering met enkele staafbalustrade Online kopen tegen een voordelige prijs
De DOLLE middenboomtrap Boston is bijzonder eenvoudig in te bouwen en eigent zich daarom voor hobbyhandwerkers. De middenboom van poedercoat metaal (antraciet of wit) maakt een rechte plaatsing of windingen tot 1/4 mogelijk. De treden uit multiplex hout met berkfineer zijn verzegeld. Met 70 cm brede en 22 cm diepe treden is de bijkomende trap Boston gemakkelijk te beklimmen. De opstaphogte per trede is van 19 cm tot 25 cm variabel instelbaar. De in de leveringsomvang inbegrepen trapleuning volgt de trapvorm perfect op en zorgt voor de nodige veiligheid bij het op- en afgaan.
Productvoordelen:- weinig ruimtebehoefte
- eenvoudige zelfmontage
- inclusief eenzijdige leuning
- variabel trapverloop
- 70 cm brede treden
| Uitvoering: | recht of tot 1/4 gewonden |
| Plafondopening: | 202 x 81 cm bij recht verloop |
| Verdiepingshoogte: | 228 - 300 cm |
| Trappenbreedte: | 70 cm |
| Aantal treden: | 11 |
| Opstaphogte: | 19 - 25 cm |
Opstaphogte en trapverloop zijn variabel, de systeemtrap kan precies aan de verdiepingshoogte worden aangepast.
Technische gegevens
| Merk | DOLLE |
|---|---|
| Serie | DOLLE Boston |
| Leveringsomvang | Set |
| Verdiepingshoogte | tot 300 cm |
| Breedte | 70 cm |
| Winding | 1/4 gedraaid, Rechtlijnig |
| kleur | Antraciet, Wit |
| houtsoort | Beuk, Eik |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Maatvoeringstekening
Montagehandleiding 1 Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100424537a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Gebr. DOLLE GmbH Rockwinkeler Landstr. 117 28325 Bremen info@dolle-kunststoff.de |
Leveringsomvang
- Middenboomtrap
- Eenzijdige leuning
- Wandhoek (alleen bij gewinde uitvoeringen inbegrepen)
- Compleet montagemateriaal
- Montagehandleiding