DOLLE houten vlizotrap EXTRA 3-delig, U-waarde 0,77 zolderluik
in verschillende maten verkrijgbaar, Art.-Nr.: 100472993a Beschrijving
1 / 7
Laatste prijs:
Prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
8 Varianten
390
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
DOLLE houten vlizotrap EXTRA 3-delig, U-waarde 0,77 zolderluik Online kopen tegen een voordelige prijs
De Dolle vlizotrap bestaat uit 3 onderdelen - luikenkast, luikendeksel en trappendeel met een gecontroleerde U-waarde van 0,77. Vlizotrappen zijn bijtrappen die, in tegenstelling tot systeem- of ruimtespaarttrappen, alleen geschikt zijn voor incidentele toegang tot de zolder. De Dolle extra vlizotrap kan ruimtehoogten tot 285 cm overbruggen.
De vakkundig vervaardigde, stabiele vlizotrap heeft een 64 mm dik, geïsoleerd luikendeksel. De luikenkast van 19 cm hoog grenenhout bestaat uit lijmhout en past zich onopvallend aan het plafond aan met de in de levering inbegrepen witte afdekkingslijsten. Het 3-delige trappendeel is voor betere stabiliteit uitgerust met voetdoppen, die ook worden meegeleverd.
- Luikenkast van grenenhout lijmhout, 19 cm hoog
- Trappendeel 3-delig van grenen, treden uit beuken
- lichte ruimtehoogte: tot 260 cm / tot 285 cm
- Luikendekseldikte: 64 mm
- U-waarde: 0,77
- Gewicht: 28,0 - 36,0 kg
- goede vorm en betrouwbare werking
- natuurlijke grondstof hout
- Made in Germany
- eenvoudige montage
- goede thermische isolatie
- incl. bedieningsstang
Technische gegevens
| Merk | DOLLE |
|---|---|
| Serie | DOLLE extra |
| Verdiepingshoogte | tot 260 cm, tot 285 cm |
| Futterkasteninzethoogte | 19 cm |
| Winding | Rechtlijnig |
| Montagewijze | Plafondmontage |
| Materiaal | Hout |
| houtsoort | Beuk, Den |
| Bedieningsunit | Handmatig |
| Ausführung | Standaard |
| Trapuitvoering | 3-delig |
| U-waarde | 0,77 W/(m²K) |
| Klimaatklasse | niet getest |
| Type | Zolderluik |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100472993a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Gebr. DOLLE GmbH Rockwinkeler Landstr. 117 28325 Bremen info@dolle-kunststoff.de |
Leveringsomvang
- DOLLE EXTRA
- Bedieningsstang
- Voetkapjes
- Bekleidingslijsten uit kunststof, wit
- Kunststofklemmen