DOLLE houten vlizotrap clickFIX thermo 3-delig, U-waarde 0,38 zolderluik
verschillende afmetingen, Art.-Nr.: 100220501a Beschrijving
1 / 5
Productinformatie
Beschrijving
DOLLE houten vlizotrap clickFIX thermo 3-delig, U-waarde 0,38 zolderluik Online kopen tegen een voordelige prijs
De vlizotrap clickFIX thermo van DOLLE overtuigt door hoogwaardige materialen in het luikhek en rondomgelopen dubbel- en hoekafsluitingen. De trap heeft een unieke U-waarde van 0,38.
Het 3-delige laddergedeelte bestaat uit grenen-zijstukken en beuk-treden. De clickFIX thermo voldoet aan alle eisen van bouwvoorschriften voor modern en energiebewust bouwen.
Ook de installatie kan dankzij het lage eigengewicht en eenvoudige montage gemakkelijk door slechts één persoon worden uitgevoerd - ideaal voor zelfbouwers.
Gegevens & afmetingen:
| Ruwbouwmaten | 120x60 cm, 120/130/140x70 cm |
|---|---|
| Lichte ruimtehoogte | tot 274 cm |
| Luikenkast | Hout / wit / 24 cm hoog |
| Luikendeckel | Sandwichbouw, dikte 76 mm |
| Warmte-isolatie | U-waarde 0,38 |
| Gewicht | ca. 34-37 kg |
Voordelen in het kort:
- Testcertificaat U-waarde 0,38
- aanvullende hoekafsluitingen en rondomgelopen afsluitingen
- volledig luchtdicht
- stabiel en belastbaar tot 150 kg
- snelle installatie door Click-modules en kniklabels
- laag eigengewicht
Technische gegevens
| Merk | DOLLE |
|---|---|
| Serie | DOLLE clickFIX |
| Verdiepingshoogte | tot 274 cm |
| Futterkasteninzethoogte | 24 cm |
| Winding | Rechtlijnig |
| Montagewijze | Plafondmontage |
| Materiaal | Hout |
| houtsoort | Beuk, Den |
| Bedieningsunit | Handmatig |
| Ausführung | Passief huis |
| Trapuitvoering | 3-delig |
| U-waarde | 0,38 W/(m²K) |
| Type | Zolderluik |
| Gewicht | 0,00 |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100220501a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Gebr. DOLLE GmbH Rockwinkeler Landstr. 117 28325 Bremen info@dolle-kunststoff.de |
Leveringsomvang
- DOLLE clickFIX
- TwinAktiv-Folie
- Afdekkingslijsten uit kunststof (wit)
- Bedieningsstaf
- Voetkapjes
- Instelschroeven