DOLLE Houten vlizotrap clickFIX 3-delig, U-waarde 0,49 vlizotrap
Voor ruimtehoogten tot 274 cm, verkrijgbaar in verschillende maten, Art.-Nr.: 100468489a Beschrijving
Productinformatie
DOLLE Houten vlizotrap clickFIX 3-delig, U-waarde 0,49 vlizotrap Online kopen tegen een voordelige prijs
De Dolle vlizotrap clickFIX opent een nieuw tijdperk van Dolle vlizottrappen. De vlizotrap met schuifinvoering, bestaande uit Click-modules, kan zoals de naam al doet vermoeden, door slechts één persoon in drie werkstappen snel worden ingebouwd: eerst de luikenkist verschroefen, het luikendeksel en de vlizotrap inklemmen en ten slotte eenvoudig aanpassen aan de verdiepingshoogte.
Maar niet alleen de installatie overtuigt bij de Dolle clickFIX, die geschikt is voor lichte kamerhoogten van 274 cm. Ook de uitstekende warmte-isolatie met een U-waarde van 0,49 zorgt ervoor dat energiekosten kunnen worden bespaard en de dubbelafdichting voorkomt de anders gebruikelijke condenswateropbouw. De 70 mm dikke Twin-Aktiv-folie, die ook in de leveringsomvang is inbegrepen, zorgt voor een luchtdichte plafondaansluiting van onderaf.
De nodige trapveiligheid wordt gegarandeerd door treden van berkenhout met voetkapjes, die aan de dennenhoutbalken zijn bevestigd.
Let op: de maten 110x60 cm en 110x70 cm bestaan uit een 4-delig laderonderdeel. Hiervoor hebt u de 4-delige handleuning nodig.
- Hoogte luikenkist: 24 cm
- Lichte kamerhoogte: tot 274 cm
- Dikte luikendeksel: 76 mm
- Bouwkundig getest U-waarde 0,49 W/m²·K
- Getest met overbelasting voor 150 kg draagkracht
- Luchtdicht klasse 4 volgens DIN EN 12207
- Geoefendeerde knikkuif - installatie zonder gereedschap
- Goede vorm en betrouwbare functie
- Twee lopende afdichtingen
- Natuurlijk grondstof hout
- Eenvoudige installatie door één persoon
- Goede warmtebescherming
- Tredediepte 83 mm
- Gemaakt in Duitsland
| Merk | DOLLE |
|---|---|
| Serie | DOLLE clickFIX |
| Verdiepingshoogte | 275 cm |
| Futterkasteninzethoogte | 24 cm |
| Winding | Rechtlijnig |
| Montagewijze | Plafondmontage |
| Materiaal | Hout |
| houtsoort | Beuk, Den |
| Materiaal Leuning | Staal |
| Bedieningsunit | Handmatig |
| Ausführung | Standaard |
| Trapuitvoering | 3-delig |
| U-waarde | 0,49 W/(m²K) |
| Type | Zolderluik |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100468489a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Gebr. DOLLE GmbH Rockwinkeler Landstr. 117 28325 Bremen info@dolle-kunststoff.de |
- DOLLE vlizotrap clickFIX
- Twin-Aktiv-Folie 70 mm
- Plafonddichtingsband
- Bekleidingslijsten uit kunststof, wit
- Twee omlopende afdichtingen
- Aanvullende hoekafsluitingen
- Voetkapjes
- Bedieningsstok