DOLLE houten vlizotrap clickFIX 2-delig, U-waarde 0,49 zolderluik
Ladderdeel om te schuiven, Art.-Nr.: 100100098a Beschrijving
Productinformatie
DOLLE houten vlizotrap clickFIX 2-delig, U-waarde 0,49 zolderluik Online kopen tegen een voordelige prijs
De 2-delige vlizotrap clickFIX opent een nieuw tijdperk van DOLLE vlizotrap. De 2-delige uitvoering vereist een kastenhoogte van 24 cm. Het 2-delige trappendeel is schuifbaar en wordt zonder kunststof voeten geleverd. Deze bestaat, net als de 3-delige clickFix uit Click-modules en kan, zoals de naam doet vermoeden, door slechts één persoon in drie stappen snel ingebouwd worden: Eerst de luikenkast schroeven, het luikendeksel en de vlizotrap inhangen en ten slotte eenvoudig aan de geschooshoogte aanpassen.
Niet alleen de montage overtuigt bij de DOLLE clickFIX, die geschikt is voor lichte ruimtehoogten van 272 cm. Ook de uitstekende thermische isolatie met een U-waarde van 0,49 zorgt ervoor dat energiekosten kunnen worden bespaard en de dubbele afdichting voorkomt de gebruikelijk vorming van condenswater. De noodzakelijke trapveiligheid wordt gegarandeerd door treden uit berkenhout.
Houd er alstublieft rekening mee dat bij de 2-delige vlizotrap alleen de DOLLE vlizotrap handleuning past, die u via het toebehoren kunt kiezen.
- Ruwbouwafmetingen: 60/70 x 120/130/140 cm
- lichte ruimtehoogte: tot 272 cm
- Hoogte luikenkast: 24 cm
- Luikendekkeldikste: 76 mm
- U-waarde: 0,49
- Gewicht: 25,5 - 31,0 kg
- goede vorm en betrouwbare functie
- natuurlijke grondstof hout
- Made in Germany
- eenvoudige montage
- goede thermische isolatie
| Merk | DOLLE |
|---|---|
| Serie | DOLLE clickFIX |
| Verdiepingshoogte | tot 272 cm |
| Futterkasteninzethoogte | 24 cm |
| Winding | Rechtlijnig |
| Montagewijze | Plafondmontage |
| Materiaal | Hout |
| houtsoort | Beuk, Den |
| Bedieningsunit | Handmatig |
| Ausführung | Standaard |
| Trapuitvoering | 2-delig |
| U-waarde | 0,49 W/(m²K) |
| Klimaatklasse | niet getest |
| Type | Zolderluik |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 Montagehandleiding 3 |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100100098a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Gebr. DOLLE GmbH Rockwinkeler Landstr. 117 28325 Bremen info@dolle-kunststoff.de |
- DOLLE houten vlizotrap clickFIX 2-delig, U-waarde 0,49 zolderluik