DOLLE buitentrap trede voor Gardentop
verzinkte traptreden met roosterstructuur, Art.-Nr.: 100091747a Beschrijving
1 / 1
Productinformatie
Beschrijving
DOLLE buitentrap trede voor Gardentop Online kopen tegen een voordelige prijs
De klassieke Dolle Gardentop Trimax roosterhekwerk traptrede is net als de trap vuurverzinkt. Het roosterhekwerk ontwerp heeft zich al lang bewezen als trapbekleding in buitenomgeving. De ribbeling van het rooster is antislip, sneeuw en regen vallen door de roosterhekwerk traptreden en kunnen zich dus niet op de treden ophopen, wat vooral belangrijk is als u uw tuintrap ook in de winter gebruikt.
De roosterhekwerk traptreden in de smalle uitvoering is 80 x 23 x 3 cm breed. Het aantal treden hangt af van het geplande aantal treden of hoogte van uw onderconstructie.
Technische gegevens
| Merk | DOLLE |
|---|---|
| Serie | DOLLE Gardentop |
| Breedte | 23 cm |
| Lengte | 80 cm, 100 cm |
| hoogte | 3 cm |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Maatvoeringstekening
Montagehandleiding 1 Montagehandleiding 2 Montagehandleiding 3 Montagehandleiding 4 Montagehandleiding 5 Montagehandleiding 6 |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100091747a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Gebr. DOLLE GmbH Rockwinkeler Landstr. 117 28325 Bremen info@dolle-kunststoff.de |
Leveringsomvang
- DOLLE buitentrap trede voor Gardentop