DOLLE buitentrap traptreden Trimax Antraciet voor Gardentop
Kunststof (GVK), verschillende lengtes, Art.-Nr.: 100091534a Beschrijving
1 / 1
Productinformatie
Beschrijving
DOLLE buitentrap traptreden Trimax Antraciet voor Gardentop Online kopen tegen een voordelige prijs
De DOLLE Gardentop Trimax traptreden in de kleur Antraciet bestaat uit glasvezelverstevigd kunststof. De fijne riffeling geeft de traptreden de nodige grip en veiligheid. Net als tegels, stenen of bestrating moeten deze in de winter van sneeuw en ijs worden bevrijd en kunnen glad zijn bij betreding.
De traptreden hebben de maat 80 x 22 x 4 cm of 100 x 22 x 4 cm. Het aantal trappen hangt af van het geplande aantal trappen of de hoogte van uw onderconstructie.
Net als alle DOLLE-trappen kunnen ook de trappen van deze buitentrap eenvoudig en snel worden gemonteerd met het praktische bouwsysteem.
Technische gegevens
| Merk | DOLLE |
|---|---|
| Serie | DOLLE Gardentop |
| Breedte | 22 cm |
| Lengte | 80 cm, 100 cm |
| hoogte | 4 cm |
| Materiaal | Kunststof |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Maatvoeringstekening
Montagehandleiding 1 Montagehandleiding 2 Montagehandleiding 3 Montagehandleiding 4 Montagehandleiding 5 Montagehandleiding 6 |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100091534a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Gebr. DOLLE GmbH Rockwinkeler Landstr. 117 28325 Bremen info@dolle-kunststoff.de |
Leveringsomvang
- DOLLE buitentrap traptreden Trimax Antraciet voor Gardentop