DOLLE buitentrap traptrede Trimax donkerbruin voor Gardentop
Kunststof (GVK), verschillende lengten, Art.-Nr.: 100091752a Beschrijving
1 / 1
Productinformatie
Beschrijving
DOLLE buitentrap traptrede Trimax donkerbruin voor Gardentop Online kopen tegen een voordelige prijs
De Dolle Gardentop Trimax traptreden in de kleur donkerbruin bestaat uit glasvezelversterkt kunststof. De fijne riffeling geeft de traptreden de nodige grip en veiligheid. U moet deze, net als tegels, stenen of bestrating in de winter van sneeuw en ijs bevrijden en kunnen bij gebruik glad worden.
De traptreden hebben de maat 80 x 22 x 4 cm. Het aantal treden hangt af van het geplande aantal treden respectievelijk de hoogte van uw onderconstructie.
Net als alle Dolle trappen zijn ook de trappen van deze buitentrap gemakkelijk en snel te monteren in het praktische bouwsysteem.
Technische gegevens
| Merk | DOLLE |
|---|---|
| Serie | DOLLE Gardentop |
| Breedte | 22 cm |
| Lengte | 80 cm, 100 cm |
| hoogte | 4 cm |
| Materiaal | Kunststof |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Maatvoeringstekening
Montagehandleiding 1 Montagehandleiding 2 Montagehandleiding 3 Montagehandleiding 4 Montagehandleiding 5 Montagehandleiding 6 |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100091752a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Gebr. DOLLE GmbH Rockwinkeler Landstr. 117 28325 Bremen info@dolle-kunststoff.de |
Leveringsomvang
- DOLLE buitentrap traptrede Trimax donkerbruin voor Gardentop