BLANKE Douchegoot DISK-LINE Lijnafvoerlichaam
Roestvrijstaal, DN 40 aansluiting, passend bij DISK afsluitingssysteem, Art.-Nr.: 100059789a Beschrijving
Productinformatie
BLANKE Douchegoot DISK-LINE Lijnafvoerlichaam Online kopen tegen een voordelige prijs
De DISK-LINE douchegoot van Blanke biedt met een geringe inbouwhoogte van slechts 54 respectievelijk 72mm een krachtig afwateringssysteem voor bijzonder lage constructies in het gebied van gelijke-vloer douches. De aantrekkelijke lijnafwatering uit roestvrijstaal wordt geleverd met de fabriekszijdig aangebrachte en zelfklevende DISK-afsluitingsfolie-flens, die een absoluut waterdichte installatie mogelijk maakt. De optionele DN 40 of DN50 afvoer-opzetstuk bestaat eveneens uit roestvrijstaal en is vast geïntegreerd. Voor reiniging kan de eenmalige sifon uit kunststof op eenvoudige wijze worden verwijderd. Het montageblok dat in de leveringsomvang is inbegrepen, garandeert een snelle en gemakkelijke installatie van de DISK-LINE afwateringsrinne.
Voor de DISK-LINE douchegoot vindt u onder toebehoren passende betegelde roosterdeksels uit roestvrijstaal. De DISK-LINE afwateringsrinne is onderdeel van het verbundafsluitingssysteem DISK van Blanke.
Let op de technische gegevens en de montagehandleiding voor optimale verwerking.
Kenmerken en voordelen:- DISK-LINE lijnafwatering met lage inbouwhoogte
- Inbouwhoogte 54 respectievelijk 72mm, breedte 113mm
- Geïntegreerde DN 40 of DN 50 aansluiting uit roestvrijstaal
- Zelfklevende DISK-afsluitingsfolie-flens
- Praktisch montageblok voor gemakkelijke installatie
- Eenmalige sifon uit polypropeen
- Terugslagwaterniveau 30 respectievelijk 50mm
- Afvoercapaciteit 0,61 l/sec respectievelijk 37 l/min
| Lengte lichaam cm | Lengte rooster cm |
|---|---|
| 60,0 | 56,5 |
| 70,0 | 66,5 |
| 80,0 | 76,5 |
| 90,0 | 86,5 |
| 100,0 | 96,5 |
| 110,0 | 106,5 |
| 120,0 | 116,5 |
| Merk | BLANKE |
|---|---|
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Afvoerlichaam |
| Vormgegoten afvoerlichaam | recht |
| Afvoerdiameter | DN 40, DN 50 |
| Afvoerrichting | horizontale afvoer |
| Opstand | zonder opkanting |
| Inbouwplaats | vloer |
| Afvoerwaarde (zonder opstuwing) | 0,61 l/s |
| Inbouwhoogte | tot 100 mm |
| Lengte | 600 mm, 700 mm, 800 mm, 900 mm, 1000 mm, 1100 mm, 1200 mm |
| Breedte | 113 mm |
| Serie | DISK |
| Gewicht | 0,00 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100059789a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Blanke Systems GmbH & Co. KG Stenglingser Weg 68-70 58642 Iserlohn info@blanke-systems.de |
- 1x DISK-Line behuizing met afdichtingsflens
- beschermkern
- sifon
- installatieblok
- roestvrijstalen frame