BLANKE Douchegoot DISK-LINE EC Lijnafvoerlichaam, hoogte 70mm
met afdekking, innovatief afvoersysteem, zonder terugslagwater, DN 50 aansluiting, Art.-Nr.: 100059890a Beschrijving
Productinformatie
BLANKE Douchegoot DISK-LINE EC Lijnafvoerlichaam, hoogte 70mm Online kopen tegen een voordelige prijs
De innovatieve lijnafvoer DISK-LINE EC van Blanke overtuigt als praktisch compleet-set met bijpassend afvoerrooster. De krachtige douchegoot heeft een lage inbouwhoogte van slechts 70mm en kan rechtstreeks tegen de wand ingebouwd worden. Het in hoogte verstelbare roestvrijstalen afvoerrooster kan indien gewenst betegeld worden. De afvoerzone kan daarom volledig frameerloos, bijna onzichtbaar uitgevoerd worden. Het slimme is het waterslotloos systeem, dat met een unieke afvoersluiting veilig gesloten wordt. Ook bij langere ongebruik is het afvoersysteem altijd geurloos afgesloten. De afvoersluiting is bovendien eenvoudig uitneembaar voor schoonmaak. Dankzij de fabrieksmontage zelfklevende DISK-afdichtingsflens is een waterdichte en nette inbouw gegarandeerd. Ook het praktische installatieblok zorgt voor snelle en eenvoudige inbouw voor een inloopdouche zonder compromissen.
Kunt u alstublieft de technische gegevens en de montagehandleiding raadplegen voor optimale verwerking.
Voor een compleet geslaagde vormgeving van uw inloopdouche vindt u onder Accessoires de passende AQUA-hellingprofielen van Blanke. De DISK-LINE EC afvoergoot is onderdeel van het integraalafdichtingssysteem DISK van Blanke.
Eigenschappen en voordelen:- DISK-LINE EC lijnafvoer met lage inbouwhoogte
- Uniek waterslotloos systeem met siliconen afvoersluiting
- Inbouwhoogte 70mm, breedte 76mm
- Inclusief betegelbaat, in hoogte verstelbaar roestvrijstalen afvoerrooster
- Frameloze vormgeving van de vloerafvoer mogelijk
- Geschikt voor alle tegeldiktes
- Gemakkelijke schoonmaak
- Geïntegreerde DN 50 aansluiting uit roestvrij staal
- Zelfklevende DISK-afdichtingsflens
- Praktisch installatieblok voor eenvoudige montage
- Afvoercapaciteit bij 9mm tegels: 30 l/min
- Afvoercapaciteit bij 20mm tegels: 36 l/min
| Lengte lichaam cm | Lengte rooster cm |
|---|---|
| 70,0 | 66,5 |
| 80,0 | 76,5 |
| 90,0 | 86,5 |
| 100,0 | 96,5 |
| 120,0 | 116,5 |
| Merk | BLANKE |
|---|---|
| Leveringsomvang | Set |
| Vormgegoten afvoerlichaam | recht |
| Vormafkoving | hoekige afdekking |
| Afvoerdiameter | DN 50 |
| Afvoerrichting | horizontale afvoer |
| Opstand | zonder opkanting |
| Inbouwplaats | vloer |
| Uitvoering afdekking | gesloten, tegelbekleedbaar |
| Materiaal afdekking | Roestvrijstaal |
| Afvoerwaarde (met opstuwing) | 0,5 l/s (bij 9 mm opstuwing), 0,6 l/s (bij 20 mm opstauing) |
| Inbouwhoogte | tot 100 mm |
| Lengte | 700 mm, 800 mm, 900 mm, 1000 mm, 1200 mm |
| Breedte | 38 mm, 76 mm |
| Serie | DISK |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100059890a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Blanke Systems GmbH & Co. KG Stenglingser Weg 68-70 58642 Iserlohn info@blanke-systems.de |
- 1x DISK-LINE EC Lichaam
- RVS-rooster
- Hoogteverstelbaarroosteropname
- Afvoersluiter met siliconenklepje