BIRCOplus Lineaire putput
voor afvoergoot NW100, 1- of 2-zijdige aansluiting, met slibeimer en geurverzegeling, KG-mof DN 100, Art.-Nr.: 100063266 Beschrijving
Productinformatie
BIRCOplus Lineaire putput Online kopen tegen een voordelige prijs
De BIRCOplus lijnwandafvoer zorgt voor een betrouwbare afvoer en doorgeleiding van oppervlaktewater. De wandafvoer heeft een lengte van 500 mm en is vervaardigd uit hoogwaardige C 40/50 beton. Met de geïntegreerde slibeimer wordt vuil en bladeren verzameld, wat verstoppingen in de buizen voorkomt. Bovendien stopt de geurverzegeling de verspreiding van onaangename geuren. De ingestorte KG-mof (kanaalgrond-mof) met DN 100 buisaansluiting zorgt voor een schone doorleiding naar het afwateringskanaal of regenwatertank.
De wandafvoer kan ofwel met tweezijdige aansluiting tussen de BIRCOplus afvoergoten worden geplaatst, of met eenzijdige aansluiting aan het einde van het afwateringssysteem. De gootaansluitingen moeten dienovereenkomstig worden uitgesloten. Bij eenzijdige gootaansluiting als eindelement moet de wandafvoer met een eindplaat worden afgesloten. De lijnwandafvoer kan voor de BIRCOplus goot nr. 1 tot nr. 10 worden gebruikt.
Onder accessoires vindt u de passende afdekkingen, eindplaten en sleuf- en spoelkastenopzetstukken.
Let op: de belastingsklasse van het afvoerrooster is bepalend voor de maximale totale belasting van het afwateringssysteem!
- Voor BIRCOplus afvoergoot
- Vervaardigd uit hoogwaardige C40/50 beton, vorst- en dooisalzbestendig
- Belastingsklasse volgens DIN EN 1433: A 15 (1,5 to) - C 250 (25 to)
- 1- of 2-zijdige gootaansluiting mogelijk
- Afmetingen LxBxH: 500x160x490 mm
- Slibeimer uit polypropyleen
- Geurverzegeling uit polypropyleen
- Ingestorte KG-mof voor DN 100 buisaansluiting
| Merk | BIRCO |
|---|---|
| Serie | BIRCO BIRCOplus |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Draagvermogen | beloopbaar, berijdbaar voor personenauto's |
| Belastingsklasse | A 15 (1,5 to), B 125 (12,5 to) |
| Binnenafloop | zonder binnenafloop |
| Type | Putput |
| Materiaal | Beton |
| Breedte | 160 mm |
| Lengte | 500 mm |
| Bouwhoogte | 490 mm |
| Gewicht | 50,00 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 12035 |
| Art.-Nr.: | 100063266 |
| EAN: | 4037084101220 |
| Productveiligheidsverordening |
BIRCO GmbH Herrenpfädel 142 76532 Baden-Baden info@birco.de |
- BIRCOplus Lineaire putput