BIRCOplus afvoergoot met binnenafloop
Afvoergoot met nominale breedte 100mm, vorstbestendig en zoutbestendig beton, gemakkelijke handhabung, 0,5% helling, Art.-Nr.: 100059078a Beschrijving
Productinformatie
BIRCOplus afvoergoot met binnenafloop Online kopen tegen een voordelige prijs
De afvoergoot BIRCOplus is de veilige keuze voor een betrouwbare en probleemloze afwatering van garage- of erfopritten. De stabiele goot zorgt met het binnentalud van 0,5% voor een optimale afvoer van oppervlaktewater. In combinatie met de passende roosters worden de betonkanten van de goot verborgen. De BIRCOplus afvoergoot bestaat uit hoogwaardige C 40/50 beton, die een hoge druksterkte bezit. Desondanks is de goot licht van gewicht en eenvoudig in de hantering dankzij het praktische groef- en veersysteem.
Met behulp van de goten 1-10 bouwt u een tot 10 m lang afwateringssysteem, dat met de BIRCOplus gootelementen nr. 0/0 of nr. 5/0 uitgebreid kan worden. Deze goten hebben echter geen binnentalud en worden eenvoudig aangebracht op de passende groef-/veerhoogte van de BIRCOplus goot (zie tabel).
Met het passende toebehoren uit de BIRCOplus serie bouwt u een afwateringssysteem uit één gietstuk: onder toebehoren vindt u de passende afkeringingsrooster, eindschotten met of zonder afvoer, putputten, spleet- en spoelkastenopzetten.
- Nominale breedte 100 mm
- Binnentalud 0,5%
- Afmetingen LxBxH: 1000x163/160x215 mm
- Breedte: 160 mm
- Belastingsklasse volgens DIN EN 1433: A 15 (1,5 ton) - C 250 (25 ton)
- Let op: Maximale belasting respectievelijk berijdbaarheid afhankelijk van het gebruikte afkeringingsrooster!
- Licht gewicht, eenvoudige hantering
- C 40/50 beton vorst- en zoutbestendeerd
- Betonkant in combinatie met afkeringingsrooster niet zichtbaar
- Met veiligheidsfalz
- Geschikt voor garages, erfopritten, tuinbouw, woningbouw, sportaccommodaties
| Aanduiding | Bouwdiepte op groef/veer | Klasse DIN EN 1433 | combineerbaar met |
|---|---|---|---|
| Goot nr. 1 | 165/170 mm | A 15 - C 250 | Goot nr. 0/0 |
| Goot nr. 2 | 170/175 mm | A 15 - C 250 | - |
| Goot nr. 3 | 175/180 mm | A 15 - C 250 | - |
| Goot nr. 4 | 180/185 mm | A 15 - C 250 | - |
| Goot nr. 5 | 185/190 mm | A 15 - C 250 | Goot nr. 5/0 |
| Goot nr. 6 | 190/195 mm | A 15 - C 250 | - |
| Goot nr. 7 | 195/200 mm | A 15 - C 250 | - |
| Goot nr. 8 | 200/205 mm | A 15 - C 250 | - |
| Goot nr. 9 | 205/210 mm | A 15 - C 250 | - |
| Goot nr. 10 | 210/215 mm | A 15 - C 250 | Goot nr. 10/0 |
| Merk | BIRCO |
|---|---|
| Serie | BIRCO BIRCOplus |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Draagvermogen | beloopbaar, berijdbaar voor personenauto's, berijdbaar vrachtwagen |
| Belastingsklasse | A 15 (1,5 to), B 125 (12,5 to), C 250 (25 to) |
| Binnenafloop | met binnenafschot |
| Type | Rinnlichaam |
| Materiaal | Beton |
| Breedte | 160 mm |
| Lengte | 1000 mm |
| Bouwhoogte | 170 mm, 175 mm, 180 mm, 185 mm, 190 mm, 195 mm |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100059078a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
BIRCO GmbH Herrenpfädel 142 76532 Baden-Baden info@birco.de |
- BIRCOplus afvoergoot met binnenafloop