BIRCOlight kanaalrooster
voor afvoergoot NW100, verschillende lengtes, inlaatdoorsnede 334cm²/m, Art.-Nr.: 100063174a Beschrijving
1 / 6
Productinformatie
Beschrijving
BIRCOlight kanaalrooster Online kopen tegen een voordelige prijs
De BIRCOlight kanaalrooster voor afvoergoot NW100 bestaat uit verzinkt metaal en is verkrijgbaar in de lengtes 0,5 m en 1,0 m.
Het overtuigt door zijn eenvoudige montage (1x M12/A2-schroefverbinding) en zijn sober design.
De inlaatopeningen hebben een stegbreedte van 80/12 mm, het gehele rooster heeft een inlaat-doorsnede van 334 cm²/m.
De belastingsklasse van het rooster komt overeen met A 15.
Let op: De belastbaarheidsklasse van het afdekkingsrooster is bepalend voor de max. totale belasting van het afwateringssysteem.
Technische gegevens
| Merk | BIRCO |
|---|---|
| Serie | BIRCO BIRCOlight |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Draagvermogen | beloopbaar, berijdbaar voor personenauto's |
| Belastingsklasse | A 15 (1,5 to) |
| Binnenafloop | zonder binnenafloop |
| Type | Roosterhekwerk |
| Materiaal | Staal |
| Breedte | 153 mm |
| Lengte | 500 mm, 1000 mm |
| Bouwhoogte | 20 mm |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100063174a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
BIRCO GmbH Herrenpfädel 142 76532 Baden-Baden info@birco.de |
Leveringsomvang
- BIRCOlight kanaalrooster