BIRCOlight Gietrooster Design Ellipse
voor afwateringsgoot NW100, 0,5m, instromingsdoorsnede 417cm²/m, Art.-Nr.: 100063288 Beschrijving
1 / 4
Productinformatie
Beschrijving
BIRCOlight Gietrooster Design Ellipse Online kopen tegen een voordelige prijs
De BIRCOlight gietijzeren rooster Design Ellipse voor afvoergoot NW100 is voorzien van een bijzonder opvallend en uitstekend patroon.
Hij is 0,5 m lang en heeft een inlaatdoorsnede van 417 cm²/m.
De rooster is zwart onderdompellakgelakt en wordt elk voorzien van een M12/A2-schroefverbinding bevestigd.
De draagvermogen-kwalificatie bedraagt A 15 - E 600.
Een natuurlijk oxidatieproces vormt de colloquiale roest aan het oppervlak. Deze roest is een belangrijke beschermingslaag (ijzeroxidelaag). Deze laag beschermt gietijzeren producten tegen verdere oxidatie. Aangezien de oppervlakkige oxidatielaag geen schadelijke uitwerking heeft op de structuur van het materiaal, vormt dit geen grond voor klacht.
Let op: De draagvermogensklasse van het afdekkingsrooster is doorslaggevend voor de maximale totale belasting van het afvoersysteem.
Technische gegevens
| Merk | BIRCO |
|---|---|
| Serie | BIRCO BIRCOlight |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Draagvermogen | beloopbaar, berijdbaar voor personenauto's, berijdbaar vrachtwagen |
| Belastingsklasse | A 15 (1,5 to), B 125 (12,5 to), C 250 (25 to), D 400 (40 to), E 600 (60 to) |
| Binnenafloop | zonder binnenafloop |
| Type | Roosterhekwerk |
| Materiaal | Gietijzer |
| Breedte | 153 mm |
| Lengte | 500 mm |
| Bouwhoogte | 20 mm |
| Gewicht | 5,70 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 021077 |
| Art.-Nr.: | 100063288 |
| EAN: | 4037084105471 |
| Productveiligheidsverordening |
BIRCO GmbH Herrenpfädel 142 76532 Baden-Baden info@birco.de |
Leveringsomvang
- BIRCOlight Gietrooster Design Ellipse