BIRCOlight gietijzeren afdekking met lengtestaaf
voor afvoergoot NW100, 0,5m, instroomopening 73/10mm, Art.-Nr.: 100063318 Beschrijving
1 / 4
Productinformatie
Beschrijving
BIRCOlight gietijzeren afdekking met lengtestaaf Online kopen tegen een voordelige prijs
De BIRCOlight gietijzeren afdekkingsrooster Langsstang voor afvoergoot NW100 is 0,5 m lang en beschikt over een inlaatopening (maaswijdte) van 73/10 mm.
Het is zwart onderdompelgelakt en wordt per 1-voudige M12/A2-schroefverbinding per gietijzeren afdekkingsrooster bevestigd.
De belastingsklasse van de afdekking komt overeen met A 15 - C 250.
Een natuurlijk oxidatieproces vormt de in het spraakgebruik gebruikelijke roest aan het oppervlak. Deze roest is een belangrijke beschermingslaag (ijzeroxidelaag). Door deze laag worden gietijzerproducten beschermd tegen verdere oxidatie. Omdat de oppervlakkige oxidatielaag niet schadelijk is voor de structuur van het materiaal, is dit geen reden voor reclamatie.
Gelieve op te letten: De belastbaarheidsklasse van het afdekkingsrooster is doorslaggevend voor de maximale totale belasting van het afwateringssysteem.
Technische gegevens
| Merk | BIRCO |
|---|---|
| Serie | BIRCO BIRCOlight |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Draagvermogen | beloopbaar, berijdbaar voor personenauto's, berijdbaar vrachtwagen |
| Belastingsklasse | A 15 (1,5 to), B 125 (12,5 to), C 250 (25 to) |
| Binnenafloop | zonder binnenafloop |
| Type | Roosterhekwerk |
| Materiaal | Gietijzer |
| Breedte | 153 mm |
| Lengte | 500 mm |
| Bouwhoogte | 20 mm |
| Gewicht | 4,60 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 021095 |
| Art.-Nr.: | 100063318 |
| EAN: | 4037084166762 |
| Productveiligheidsverordening |
BIRCO GmbH Herrenpfädel 142 76532 Baden-Baden info@birco.de |
Leveringsomvang
- BIRCOlight gietafdekking langsstaf incl. één schroef