Binto Afvalcontainerkast voor 4 containers, RVS met plantenbak Afvalcontainerkast
voor containers tot max. 240 liter, Art.-Nr.: 100206785 Beschrijving
Productinformatie
Binto Afvalcontainerkast voor 4 containers, RVS met plantenbak Afvalcontainerkast Online kopen tegen een voordelige prijs
De Binto afvalcontainerkast systemen bieden een mooie en elegante manier om uw afvalcontainers te verbergen. Passend bij tuin, huis of erf kan naar keuze een afvalcontainerkast uit licht naaldhout, donker hardhout of roestvrij staal worden gekozen waarin de afvalcontainer kan worden geplaatst. De interne metalen raamwerken van de afvalcontainerkasten zijn bij alle varianten gelijk. Door combinatie van de kasten kunnen willekeurig veel afvalcontainers naast elkaar worden ondergebracht en ook een latere uitbreiding is geen probleem. Het compleet-set wordt geleverd samen met een passende deksel en een roestvrijstalen bloembak waarin u bloemen, mossen of andere planten ter verfraaiing kunt planten. De deuren van de afvalcontainerkasten kunnen bij montage willekeurig naar links of rechts worden aangeslagen om zo het verwijderen en vullen van de afvalcontainers zo eenvoudig mogelijk in te richten.
De ruime kasten bieden plaats voor afvalcontainers tot 240 liter inhoud.
| Merk | Binto |
|---|---|
| Aantal tonnen | 4 ton |
| Materiaal | Roestvast staal |
| Uitstraling | eenkleurig |
| Kleurafwerking | Zilver |
| Deksel | beplantbaar |
| Inhoud vuilniscontainer | 240 L |
| Type | Compleet-set |
| Lengte | 282 cm |
| Breedte | 90 cm |
| hoogte | 129 cm |
| Dikte | 1 mm |
| Gewicht | 188,50 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 5119 |
| Art.-Nr.: | 100206785 |
| EAN: | 4033821032666 |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
- Binto afvalcontainerkast
- 1xMontagekit