Binto afvalcontainerkast voor 4 containers, Nadelholz afvalcontainerbekleding
voor containers tot max. 240 liter, Art.-Nr.: 100206787 Beschrijving
Productinformatie
Binto afvalcontainerkast voor 4 containers, Nadelholz afvalcontainerbekleding Online kopen tegen een voordelige prijs
De Binto afvalcontainerkast systemen bieden een mooie en elegante manier om uw afvalcontainers te verbergen. Passend bij tuin, huis of erf kan naar keuze een afvalcontainerkast uit licht nadelholz of donker hardhout worden gekozen waarin de afvalcontainer kan worden neergezet. De interne metalen stellages van de afvalcontainerkasten zijn bij alle varianten gelijk. Door combinatie van de boxen kunnen zoveel afvalcontainers naast elkaar worden ondergebracht en ook een latere uitbreiding is geen probleem. Het compleet-set komt samen met een passend klapdeksel dat zowel een telescoopopstellingsarm heeft om de klep open te houden, als ook een trekketje, die het deksel van de afvalcontainer automatisch opent. De deuren van de afvalcontainerkasten kunnen bij montage naar links of rechts worden aangeslagen om het verwijderen van de afvalcontainers zo gemakkelijk mogelijk te maken.
De ruime boxen bieden plaats voor afvalcontainers tot 240 liter inhoud.
| Merk | Binto |
|---|---|
| Aantal tonnen | 4 ton |
| Materiaal | Naaldhout |
| Uitstraling | eenkleurig |
| Kleurafwerking | Bruin |
| Deksel | Klapdeksel |
| Inhoud vuilniscontainer | 240 L |
| Type | Compleet-set |
| Lengte | 272 cm |
| Breedte | 84 cm |
| hoogte | 125 cm |
| Dikte | 19 mm |
| Gewicht | 159,70 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 5123 |
| Art.-Nr.: | 100206787 |
| EAN: | 4033821032635 |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
- Binto afvalcontainerkast voor 4 containers, Nadelholz afvalcontainerbekleding