Binto afvalcontainerkast voor 3 containers, naaldhoutafvalcontainerbekleding
voor containers tot max. 240 liter, Art.-Nr.: 100206774 Beschrijving
Productinformatie
Binto afvalcontainerkast voor 3 containers, naaldhoutafvalcontainerbekleding Online kopen tegen een voordelige prijs
De Binto afvalcontainerkast systemen bieden een mooie en elegante manier om uw afvaltonnen te verbergen. Passend bij uw tuin, huis of erf kunt u kiezen tussen een afvalcontainerkast uit licht nadelholz of donker hardhout waarin de afvaltonne kan worden geplaatst. De interne metalen frames van de afvalcontainerkastjes zijn bij alle varianten gelijk. Door combinatie van de kasten kunnen zoveel afvaltonnen naast elkaar worden ondergebracht als u wilt en ook een latere uitbreiding is geen probleem. De compleet-set komt samen met een bijpassend klapdeksel dat zowel een telescoopopstellarm heeft om de klep open te houden, als ook een trekzetting die het afvaltonndeksel automatisch opent. De deuren van de afvalcontainerkastjes kunnen bij installatie naar links of rechts worden aangeslagen om het verwijderen van de afvaltonnen zo eenvoudig mogelijk te maken.
De ruime kasten bieden plaats voor afvaltonnen tot 240 liter inhoud.
| Merk | Binto |
|---|---|
| Aantal tonnen | 3 tonnen |
| Materiaal | Naaldhout |
| Uitstraling | eenkleurig |
| Kleurafwerking | Bruin |
| Deksel | Klapdeksel |
| Inhoud vuilniscontainer | 240 L |
| Type | Compleet-set |
| Lengte | 206 cm |
| Breedte | 84 cm |
| hoogte | 125 cm |
| Dikte | 19 mm |
| Gewicht | 125,60 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 5108 |
| Art.-Nr.: | 100206774 |
| EAN: | 4033821032420 |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
- Binto afvalcontainerkast voor 3 containers, naaldhoutafvalcontainerbekleding