Binto afvalcontainerkast voor 1 container, naaldhout met plantenbak afvalcontainerkast-bekleding
voor containers tot max. 240 liter, Art.-Nr.: 100206771 Beschrijving
Productinformatie
Binto afvalcontainerkast voor 1 container, naaldhout met plantenbak afvalcontainerkast-bekleding Online kopen tegen een voordelige prijs
De Binto afvalcontainerkast systemen bieden een mooie en elegante manier om uw afvalcontainers te verbergen. Passend bij tuin, huis of erf kan naar keuze een afvalcontainerkast uit licht nadelholz, donker hardhout of roestvrijstaal worden gekozen waarin de afvalcontainer kan worden geplaatst. De interne metalen geraamtes van de afvalcontainerkasten zijn bij alle varianten hetzelfde. Door combinatie van de kasten kunnen zoveel afvalcontainers naast elkaar worden ondergebracht en ook een natragebreiding is geen probleem. De compleet-set wordt geleverd met een bijpassende deksel en een roestvrijstalen plantenbak waarin u bloemen, mossen of andere planten ter verfraaiing kunt inplanten. De deuren van de afvalcontainerkasten zijn bij inbouw naar believen naar links of rechts aanslagbaar om het verwijderen en vullen van de afvalcontainers zo eenvoudig mogelijk te maken.
De ruime kasten bieden plaats voor afvalcontainers tot 240 liter inhoud.
| Merk | Binto |
|---|---|
| Aantal tonnen | 1 ton |
| Materiaal | Naaldhout |
| Uitstraling | eenkleurig |
| Kleurafwerking | Bruin |
| Deksel | beplantbaar |
| Inhoud vuilniscontainer | 240 L |
| Type | Compleet-set |
| Lengte | 75 cm |
| Breedte | 90 cm |
| hoogte | 129 cm |
| Dikte | 19 mm |
| Gewicht | 59,60 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 5105 |
| Art.-Nr.: | 100206771 |
| EAN: | 4033821032390 |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
- Binto afvalcontainerkast voor 1 container, naaldhout met plantenbak afvalcontainerkast-bekleding