bellissa steenkorven kruidenspiraal kruidenslak
Afmetingen: 200x150x80cm (LxBxH), staafdikte 2,5/2mm, incl. scheidingsfolie, Art.-Nr.: 100070608 Beschrijving
Productinformatie
bellissa steenkorven kruidenspiraal kruidenslak Online kopen tegen een voordelige prijs
De bellissa Gabionen Kräuterspirale overtuigt door zijn organische uitstraling en zijn flexibele toepassingsmogelijkheden.
Hij blijkt ideaal voor tuin en terras, maar kan ook zonder bezwaar op het erf worden ingezet.
Door de driedimensionale bouwwijze van de kruidenspiraal en het warmteopslagvermogen van de stenen ontstaan bij het beplanten meerdere klimaatzones in het bed.
Daarom kunt u planten voor het mediterrane en gematigde klimaat evengoed verbouwen als planten die zich bijzonder goed voor vochtige zones eignen.
Een gedetailleerd beplantingsplan is bij het bouwsysteem inbegrepen.
De levering van de kruidenspiraal geschiedt in een praktisch bouwsysteem inclusief scheidingsfolie, echter zonder stenen.
Om de bovenzijde van de steenkorfwanden af te sluiten zijn 3 afdekkingsrooster-sets nodig, die u via het accessoires mee kunt bestellen.
De exacte afmetingen en productdetails kunt u in de volgende lijst inzien.
- Afmetingen (LxBxH) 200 x 150 x 20/80 cm
- Wanddikte 10 cm
- Maaswijdte 2,5 x 10 cm
- Minimale steenfractie vulling 2,5 cm
- Staafdikte 2,5/2 mm
- Vulvolume aarde 1350 liter
- Steenbehoefte steenkorf ca. 700 kg
| Merk | bellissa |
|---|---|
| Ausführung | Gabionen verhoogde bed |
| Type | Kruidenspiraal |
| vorm | rond |
| Toepassingsgebied | tuin |
| Materiaal | Gabionen |
| Lengte | 200 cm |
| Breedte | 150 cm |
| hoogte | 20-80 cm |
| Gewicht | 22,80 |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | 95600 |
| Art.-Nr.: | 100070608 |
| EAN: | 4042897956004 |
| Productveiligheidsverordening |
bellissa Haas GmbH Birkenstr. 22 88285 Bodnegg info@bellissa.com |
- bellissa steenkorven kruidenspiraal kruidenslak