bellissa Steenkorf hek limes Basismodule
2,3 m compleet-set excl. afstandhouders, voor inmetselen of oppluggen, staafdikte 5/3,5 mm, maaswijdte 33x150 mm, Art.-Nr.: 100075155a Beschrijving
Productinformatie
bellissa Steenkorf hek limes Basismodule Online kopen tegen een voordelige prijs
Het basismodule van de 230 mm brede bellissa steenkorf hek limes in de draadkleur zink bestaat uit een bouwsysteem voor een tweedelige steenkorf met 2 palen en al het nodige bevestigingsmateriaal en afstandhouders. In combinatie met meerdere uitbreidingsmodules kunt u een doorlopend steenkorf hek aanleggen door de uitbreidingen eenvoudig tussen de twee elementen van het basismodule te monteren. De staafdikte van de rastermaten bedraagt elk 5/3,5 mm.
De palen van het steenkorf hek-basismodule kunnen zowel in beton gegoten als ook met voetplaat of montagehoek opgeplaatst worden. Bodemankels voor opplaatsing moeten apart worden besteld en zijn niet inbegrepen in de leveringsomvang van voetplaat of montagehoek. Bij het inbetoneren moeten de palen minstens 40 cm diep in het fundament worden verankerd.
De levering van het steenkorf hek geschiedt als bouwsysteem zonder stenen. Houd er rekening mee bij de selectie van de geschikte steenvulling op de maaswijdte van het draadgaas, die u in de volgende tabel kunt inzien.
| Afmetingen (LxBxH) | Maaswijdte | Steinbedarf (ca.) |
|---|---|---|
| 2300x230x900 mm | 330x150 mm | 762 kg |
| 2300x230x1800 mm | 33x150 mm | 1524 kg |
| Merk | bellissa |
|---|---|
| Type | Gabion |
| Ausführung | Gabionenhek |
| Oppervlaktebehandeling | verzinkt |
| Materiaal | Metaal |
| Type | Compleet-set |
| Set-type | Basismodule |
| Staafdikte | 5/3,5 mm |
| Maaswijdte | 3,3x15 cm |
| Montagewijze | Opschroeven, Inbetoneren |
| vorm | hoekig |
| Lengte | 230 cm |
| Breedte | 23 cm |
| hoogte | 90 cm, 180 cm |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100075155a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
bellissa Haas GmbH Birkenstr. 22 88285 Bodnegg info@bellissa.com |
- 4x hekmat
- 6x verbindingsstang
- 2x afsluitrooster
- verbindingsspiralen
- 2x paal met afdekkap
- verbindingshaken voor palen
- afstandhouder