bellissa steenkorf brievenbus Splügen compleet-set brievenbus steinkorf
voor opschroeven, staafdikte 3,5/5mm, incl. brievenbus, maaswijdte 25x100mm, Art.-Nr.: 100074607a Beschrijving
Productinformatie
bellissa steenkorf brievenbus Splügen compleet-set brievenbus steinkorf Online kopen tegen een voordelige prijs
De bellissa steenkorf brievenbus Splügen ontvangt u als bouwsysteem in compleet-set.
In de leveringsomvang bevindt zich ofwel één of twee brievenbussen met brief- en pakketvak.
De brievenbus-inzet voldoet aan de Zwitserse poststorm en past optisch uitstekend bij de gegalvaniseerde draden van de steenkorf.
Met de korf en de brievenbussen ontvangt u al het nodige bevestigingsmateriaal om het systeem samen te stellen, inclusief bevestigingsmateriaal om op betonnen oppervlakken vast te pluggen.
De draaddikte van de steenkorfmanden bedraagt 3,5 x 5 mm en de maaswijdte meet 2,5 x 10 cm.
Het brieffach van de brievenbus heeft de afmetingen (LxDxH) 40 x 25 x 11 cm en het pakketvak heeft de afmetingen (LxDxH) 40 x 25 x 15 cm. Voor de exacte afmetingen van de steenkorf raadpleegt u alstublieft de volgende tabel.
| Aantal brievenbussen | Afmetingen (LxBxH) | Steenbehoefte ca. |
|---|---|---|
| 1 brievenbus | 440 x 310 x 1430 mm | 210 kg |
| 2 brievenbussen | 440 x 310 x 1450 mm | 170 kg |
| Merk | bellissa |
|---|---|
| Type | Gabion |
| Ausführung | Gabionzuil |
| Oppervlak | verzinkt |
| Materiaal | Metaal |
| Type | Compleet-set |
| Staafdikte | 5/3,5 mm |
| Maaswijdte | 2,5x10 cm |
| Montagewijze | Plaatsen |
| vorm | hoekig |
| Lengte | 44 cm |
| Breedte | 31 cm |
| hoogte | 143 cm, 145 cm |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100074607a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
bellissa Haas GmbH Birkenstr. 22 88285 Bodnegg info@bellissa.com |
- bellissa steenkorf brievenbus Splügen compleet-set brievenbus steinkorf