1 / 4
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
2 Varianten
269
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
Alberts Sectionaaldeur Madrid verzinkt Online kopen tegen een voordelige prijs
Het Enkele poort Madrid van Alberts is de ideale aanvulling op hetzelfde heksysteem met stijlvol mediterraan flair. Met deze keuze gaat u voor een voordelig, maar goed doordacht heksysteem, dat niet alleen eenvoudig te monteren is, maar u ook vrijwel onbeperkte inzetmogelijkheden rond uw huis biedt.
De bijbehorende enkele poort van staal en met hoogwaardig gegalvaniseerde oppervlakte krijgt u naar keuze in 800 mm of 1000 mm hoogte.
Let op: palen zijn niet in de levering inbegrepen en moeten apart besteld worden.
- eenvoudige montage
- hoogwaardige gegalvanisering
- duurzaamheid en stabiliteit
- 15 jaar garantie tegen doorroesting
Technische gegevens
| Merk | Alberts |
|---|---|
| Serie | GAH Alberts Madrid |
| Type | tuinpoort |
| Ausführung | Sierhek |
| Bedieningsunit | Handmatig |
| Openingswijze | Draaipoort |
| Lichte breedte | 100 cm |
| Aantal panelen | Enkel poort |
| Oppervlaktebehandeling | vuurverzinkt |
| Materiaal | Metaal |
| Metaalsoort | Staal |
| kleur | gegalvaniseerd |
| Transparantie | volledig doorzichtig |
| Type | poort |
| Set-type | Basismodule |
| Breedte | 100 cm |
| hoogte | 80 cm, 100 cm |
| geschikt voor | Sierhek |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100212697a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
ALWA Vertriebsmarke der Gust. Alberts GmbH & Co. KG Gewerbegebiet Grünenthal 58845 Herscheid info@gah.de |
Leveringsomvang
- Enkel poort
- Slot
- Profielcilinder met twee sleutels
- Deurkruk
- Aanslagbeslag
- verstelbare kluiten