Alberts lasdraadgazaun Set Fix-Clip Pro® groen
voor inbeton of inslaan, met knie-/zittkussen, Art.-Nr.: 100485934a Beschrijving
1 / 5
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
Setprijs
143
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
Alberts lasdraadgazaun Set Fix-Clip Pro® groen Online kopen tegen een voordelige prijs
- Materiaal: staal ruw, zinkfosfaatbehandeld
- Oppervlak: groen, kunststofbekleed RAL 6005
- Maaswijdte: 50x100 mm
- Heklengte: 10 m of 25 m
- 10 jaar garantie tegen doorroestaing
- met knie-/zitmatjes
Technische gegevens
| Merk | Alberts |
|---|---|
| Leveringsomvang | Set |
| Type | hek |
| Oppervlaktebehandeling | zinkfosfaatgecoat |
| Materiaal | Metaal |
| kleur | Groen |
| Type | Lasdraadgazaun |
| Maaswijdte | 50x100 mm |
| Montagewijze | Inbetoneren, inslaan |
| Lengte | 1000 cm, 2500 cm |
| Breedte | 918 mm |
| hoogte | 81 cm, 102 cm, 122 cm, 153 cm |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100485934a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
ALWA Vertriebsmarke der Gust. Alberts GmbH & Co. KG Gewerbegebiet Grünenthal 58845 Herscheid info@gah.de |
Leveringsomvang
10 m set om in te betonneren:
- 1 Lasdraadomheining
- 5 Schuttingpalen ongeboofd (d=34 mm)
- 2 Schoren
- 1 Spannen
- 21 Fix-Clip Pro© (d=34 mm)
- Knie- /Zittkussen