Alberts golfplaten-dubbeldeur centraal verdeeld groen
125 cm paallengte, 6 cm paalmiddellijn, 4,2 cm raammiddellijn, materiaal vulling: 5x5x0,4 cm, Art.-Nr.: 100212827a Beschrijving
1 / 3
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
4 Varianten
400
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
Alberts golfplaten-dubbeldeur centraal verdeeld groen Online kopen tegen een voordelige prijs
De golfplaat-dubbeldeur groen van Alberts is de ideale aanvulling voor de bouw van uw draadafrastering. Deze is uit staal vervaardigd en voorzien van een weerbestendige kunststofbekleding. U krijgt de golfplaat-dubbeldeur naar keuze in vier verschillende hoogten.
- weerbestendige kunststofbekleding
- 10 jaar garantie tegen roestdoorslag
Technische gegevens
| Merk | Alberts |
|---|---|
| Type | tuinpoort, Inrijpoort |
| Ausführung | Gaasdraadomheining |
| Bedieningsunit | Handmatig |
| Openingswijze | Draaipoort |
| Lichte breedte | 296,8 cm |
| Aantal panelen | Dubbele poort |
| Oppervlak | glad |
| Oppervlaktebehandeling | gecoat |
| Materiaal | Metaal |
| Metaalsoort | Staal |
| kleur | Groen (RAL 6005) |
| Transparantie | volledig doorzichtig |
| Type | poort |
| Set-type | Basismodule |
| Breedte | 298,8 cm |
| hoogte | 75 cm, 100 cm, 125 cm, 150 cm |
| geschikt voor | Gaasdraadhek |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100212827a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
ALWA Vertriebsmarke der Gust. Alberts GmbH & Co. KG Gewerbegebiet Grünenthal 58845 Herscheid info@gah.de |
Leveringsomvang
- Dubbeldeur
- verzinkte, verwisselbare buisframeslot (DIN links en rechts bruikbaar)
- Profielcilinder met twee sleutels
- Bodenplacer
- Aanloopsteun
- verstelbare kloben
- twee klobenpalen
- bij torhoogte boven 1750 mm wordt geleverd met driehoeksteun in plaats van bodenplacer en aanloopsteun