Alberts golfplaat-enkel poort groen
6 cm paalmiddellijn, 4,2 cm framemiddellijn, 5x5x0,4 cm materiaal vulling, Art.-Nr.: 100212758a Beschrijving
1 / 3
Productinformatie
Beschrijving
Alberts golfplaat-enkel poort groen Online kopen tegen een voordelige prijs
Het golfroosterhek enkel groen van Alberts is de ideale aanvulling voor de bouw van uw draadafrastering. Dit is uit staal vervaardigd en voorzien van een weerbestendige kunststofbekleding. U ontvangt het golfroosterhek enkel optioneel in drie verschillende hoogtes evenals voor het inmetselen of opschroeven.
- weerbestendige kunststofbekleding
- 10 jaar garantie tegen doorrosten
Technische gegevens
| Merk | Alberts |
|---|---|
| Type | tuinpoort |
| Ausführung | Gaasdraadomheining |
| Bedieningsunit | Handmatig |
| Openingswijze | Draaipoort |
| Lichte breedte | 100 cm |
| Aantal panelen | Enkel poort |
| Oppervlak | glad |
| Oppervlaktebehandeling | gecoat |
| Materiaal | Metaal |
| Metaalsoort | Staal |
| kleur | Groen (RAL 6005) |
| Transparantie | volledig doorzichtig |
| Type | poort |
| Set-type | Basismodule |
| Breedte | 100 cm |
| hoogte | 75 cm, 100 cm, 125 cm, 150 cm |
| geschikt voor | Gaasdraadhek |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100212758a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
ALWA Vertriebsmarke der Gust. Alberts GmbH & Co. KG Gewerbegebiet Grünenthal 58845 Herscheid info@gah.de |
Leveringsomvang
- Enkele poort
- verzinkte, vervangbare buisraampinkel (DIN links en rechts bruikbaar) met profielcilinder en twee sleutels
- deurklink
- Aanslagprofiel
- verstelbare krammen
- Kramma- en aanslagpalen