Alberts enkel poort Chaussee antraciet
Aluminium, antraciet RAL 7016, 96,5 cm breedte, Art.-Nr.: 100212624a Beschrijving
1 / 3
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
2 Varianten
360
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
Alberts enkel poort Chaussee antraciet Online kopen tegen een voordelige prijs
Het Enkele poort Chaussee antraciet van Alberts is de ideale aanvulling op het gelijknamige klassiek mooie heksysteem. Met deze keuze gaat u voor een kosteneffectief, maar goed doordacht heksysteem dat niet alleen eenvoudig te monteren is, maar ook duurzaamheid en stabiliteit garandeert.
Het bijbehorende enkele poort van aluminium en met weerbestendige kunststofbekleding verkrijgt u naar keuze in 1000 mm of 1200 mm hoogte.
Let op: de antracietkleurige enkele poort Chaussee wordt zonder palen geleverd.
- eenvoudige montage
- weerbestendige kunststofbekleding
- duurzaamheid en stabiliteit
Technische gegevens
| Merk | Alberts |
|---|---|
| Serie | Chaussee |
| Type | tuinpoort |
| Ausführung | Sierhek |
| Bedieningsunit | Handmatig |
| Openingswijze | Draaipoort |
| Lichte breedte | 96,5 cm |
| Aantal panelen | Enkel poort |
| Oppervlak | glad |
| Oppervlaktebehandeling | gecoat |
| Materiaal | Metaal |
| Metaalsoort | Aluminium |
| kleur | Antraciet (RAL 7016) |
| Transparantie | volledig doorzichtig |
| Type | poort |
| Set-type | Basismodule |
| Breedte | 96,5 cm |
| hoogte | 100 cm, 120 cm |
| geschikt voor | Sierhek |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100212624a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
ALWA Vertriebsmarke der Gust. Alberts GmbH & Co. KG Gewerbegebiet Grünenthal 58845 Herscheid info@gah.de |
Leveringsomvang
- Enkelhek
- Slot
- Profielcilinder met twee sleutels
- Deurkruk
- Aanslag
- verstelbare kliksluiting