AKURIT VS Variostar gestructureerde pleister voor binnen en buiten, wit
Korrelgrootte 1 mm, 25 kg zak, verdere kleuren op aanvraag, Art.-Nr.: 100145121 Beschrijving
1 / 1
Productinformatie
Beschrijving
AKURIT VS Variostar gestructureerde pleister voor binnen en buiten, wit Online kopen tegen een voordelige prijs
Minerale edele stucmortel voor binnen en buiten. De AKURIT VARIOSTAR structuurpleister heeft een briljant witte marmerkorreling. Door bewerking met troffel, kurk-rubber-, kunststofschijf of styropor-wrijfbord zijn verschillende structuren mogelijk.
AKURIT VARIOSTAR is een machinegangbare, vrij structureerbare bovenpleister voor minerale ondergronden zoals bijv. kalk-, kalkcement- of cementgebonden onder- of wapeningspleister, gipskartonplaten en gipsvezelplaten, normale betonen evenals warmte-isolatiesystemen van AKURIT. VARIOSTAR kan zowel met de hand als met machines worden verwerkt.
Verdere informatie over de verwerking van AKURIT VARIOSTAR vindt u in het Technisch gegevensblad.
- Edele stucmortel CR, Categorie: CS II
- Korreling: 1 mm
- Waterbehoefte ca. 7,5 l/zak
- Verbruik: ca. 1,9 kg/m² bij 1 mm korreling
- Dichtheid droogmortel: ca. 1,3 kg/dm³
- 25 kg/zak
- voor binnen- en buitengebruik
- variabel vormbare structuren
- hoge rendement, lichte en soepele verwerking
- gezonde bovenpleister voor een goed binnenklimaat
- waterafstotend en diffusie-open
- UV- en weerbestendig
Technische gegevens
| Merk | Akurit |
|---|---|
| Type | Pleisterwerk |
| Saneringstype | Coatings & Stucwerk, Overige |
| Toepassingsgebied | binnen, buiten |
| functie | Coating |
| Toepassing | Afwerkingspleister |
| voor ondergrond | beton, Gipsplaten, Gipspleister, Kalkpleister, Kalkzementpleister, Cementpleister |
| Waterdoorlatendheid | dampopen, waterdicht |
| kleur | Wit |
| Inhoud | 25 kg |
| Verbruik | ca. 1,9 kg/m² |
| Korrelgrote | 1 mm |
| Componenten | 1-component |
| Ausführung | geschikt voor natte ruimten |
| Materiaal | Minerale afwerkingspleister |
| Verwerkingstijd | ca. 60 minuten |
| Serie | Edelputze |
| Woonhygiëne | Woongesond+ |
| Gewicht | 25,09 |
| HAN | 76255 |
| Art.-Nr.: | 100145121 |
| EAN: | 4004637762559 |
| Productveiligheidsverordening |
Sievert Baustoffe SE & Co. KG Heinrich-Hahne-Weg 11 45711 Datteln info@sievert.de |
Leveringsomvang
- AKURIT VS Variostar gestructureerde pleister voor binnen en buiten, wit
Gevaareigenschappen
Gevarenaanduidingen
- H315: Veroorzaakt huidirritatie.
- H318: Veroorzaakt ernstig oogletsel.
- H335: Kan irritatie van de luchtwegen veroorzaken.
- P102: Mag niet in handen van kinderen komen.
- P261: Inademing van stof / rook / gas / nevel / damp / aerosol vermijden.
- P271: Alleen buiten of in goed geventileerde ruimten gebruiken.
- P280: Beschermhandschoenen / beschermkleding / oogbescherming / gezichtsbescherming dragen.
- P302+P352: Bij contact met de huid: Met veel water en zeep wassen.
- P304+P340: Bij inademing: de persoon naar buiten brengen en ervoor zorgen dat hij/zij vrij kan ademen.
- P305+P351+P338 : Bij contact met de ogen: voorzichtig enkele minuten met water spoelen. Aanwezige contactlenzen indien mogelijk verwijderen. Verder spoelen.
- P315: Onmiddellijk medisch advies inwinnen / medische hulp inschakelen.
- P332+P313: Bij huidirritatie: medisch advies inwinnen / medische hulp inroepen.
- P362+P364: Besmette kleding uitdoen en voor hernieuwd gebruik wassen.