1 / 1
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
4 Varianten
691
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
ACO Therm® lichtkoker 700 mm diepte Online kopen tegen een voordelige prijs
De ACO Therm® lichtkoker brengt veel licht in uw keldergebied en zorgt voor een goede luchtcirculatie. Het hoog witte binnenoppervlak en het hoge zelfreinigingseffect zijn extra pluspunten die voor veel comfort zorgen met deze lichtkoker. De afwateringopening bevindt zich op het laagste punt en 250 mm van de wand verwijderd. Een langgat voor lichtschachtmontage bevindt zich op FFB-niveau (afgewerkte vloer), zodat een moeiteloze inbouw gegarandeerd is.
Voordelen:- Snelle montage
- Vormstabiel en duurzaam dankzij het GFK-materiaal
- Compatibel met ACO Therm® kelderraam en veel andere ramen.
- Beloopbaar en waterdicht monteerbaar
Technische gegevens
| Merk | ACO |
|---|---|
| Serie | ACO Therm |
| Type | Lichtkoker |
| Breedte | 1500 mm, 2000 mm |
| hoogte | 1000 mm, 1500 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 Montagehandleiding 3 Montagehandleiding 4 Montagehandleiding 5 Montagehandleiding 6 |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100357046a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
ACO GmbH Am Ahlmannkai 24782 Büdelsdorf kundencenter@aco.com |
Leveringsomvang
- ACO Therm® lichtkoker 700 mm diepte