ACO Therm® lichtkoker 400 mm diepte hoogteverstelbaa
verschillende formaten, Polypropyleen met glasvezels (PP-GF), Art.-Nr.: 100359304a Beschrijving
1 / 1
Productinformatie
Beschrijving
ACO Therm® lichtkoker 400 mm diepte hoogteverstelbaa Online kopen tegen een voordelige prijs
Deze ACO Therm® lichtkoker is hoogteverstelpaar en laat veel licht in uw keldergedeelte. Bovendien zorgt hij voor een goede luchtzirculatie. Het hel-witte binnenoppervlak en het hoge zelfzuiveringseffect zijn aanvullende pluspunten die deze lichtkoker bijzonder aantrekkelijk maken. De afvoeringsopening bevindt zich op het diepste punt en 250 mm van de muur. Een langsgat voor lichtschachtmontage bevindt zich op FFB-niveau (afgewerkte vloerpeil), zodat een zeer gemakkelijke installatie is gegarandeerd.
Voordelen:- Veel flexibiliteit dankzij hoogteverstelbaarheid
- Snelle installatie
- Vormsatbiel en duurzaam dankzij het GFK-materiaal
- Compatibel met ACO Therm® Leibungskellerfenster en veel andere ramen.
| Breedte | Hoogte | Diepte |
|---|---|---|
| 800 mm | 600 mm | 400 mm |
| 1000 mm | 1000 mm | 400 mm |
| 1000 mm | 1300 mm | 400 mm |
Technische gegevens
| Merk | ACO |
|---|---|
| Serie | ACO Therm |
| Type | Lichtkoker |
| Breedte | 800 mm, 1000 mm |
| hoogte | 600 mm, 1000 mm, 1300 mm |
| Diepte | 400 mm |
| Materiaal | Polypropyleen |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 Montagehandleiding 3 Montagehandleiding 4 Montagehandleiding 5 Montagehandleiding 6 |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100359304a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
ACO GmbH Am Ahlmannkai 24782 Büdelsdorf kundencenter@aco.com |
Leveringsomvang
- ACO Therm® lichtkoker 400 mm diepte hoogteverstelbaa