ACO Therm verhoogingselement hoogteverstelbaa 1500x700 mm Compleetset
hoogteverstelbaarincl. bevestigingsset, Art.-Nr.: 100127303 Beschrijving
Productinformatie
ACO Therm verhoogingselement hoogteverstelbaa 1500x700 mm Compleetset Online kopen tegen een voordelige prijs
Wanneer een groot lichtschacht in hoogte moet worden verlengd, kan dit snel en eenvoudig gebeuren met een in hoogte verstelbaar opbouwelement. Het ACO opbouwelement in de in hoogte verstelbare uitvoering heeft een grijze, stabiele rostkant met een profielhoogte van 340 mm. Het kan traploos van 3-30 cm in hoogte worden versteld en heeft daarmee het grote voordeel dat een naoorlogse aanpassing aan het bodemniveau probleemsloos kan worden uitgevoerd.
De in te korten en uit te klinken zijschenkels bieden bovendien nog een mogelijkheid tot uitlijning naar het oppervlakteverval. De ACO lichtschachten zijn dus individueel aan de bouwkundige omstandigheden aan te passen.
Het ACO Therm lichtschacht opbouwelement compleet-set bestaat uit een in hoogte verstelbaar opbouwelement en een bevestigingsset voor de standaardmontage.
Productvoordelen:
- stabiel holle kamerprofiel
- vermindering van thermische bruggen door uitsluitend verschroeven met lichtschacht
- combinatiemogelijkheid met vast opbouwelement
- naoorlogse aanpassing aan het bodemniveau
- grijze en stabiele rostkant
- uitlijning overeenkomstig het oppervlakteverval mogelijk
- zijschenkels in te korten of uit te klinken
Afmetingen:
Breedte x Hoogte x Diepte
1500x3-300x700 mm
Het in hoogte verstelbare opbouwelement van ACO kan niet voor de drukvastewaterdichte montage worden bevestigd.
| Merk | ACO |
|---|---|
| Serie | ACO Therm |
| Type | Opzet |
| Draagvermogen | beloopbaar |
| Breedte | 1500 mm |
| hoogte | 300 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Type montage | Standaard |
| Gewicht | 10,19 |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | 2008652 |
| Art.-Nr.: | 100127303 |
| EAN: | 4002626522818 |
| Productveiligheidsverordening |
ACO GmbH Am Ahlmannkai 24782 Büdelsdorf kundencenter@aco.com |
- Opzetelement
- Bevestigingsset voor standaardmontage