ACO Therm verhogingselement breedte 1250 mm vaste bouwde hoogte compleetset
vaste hoogte incl. bevestigingsset, Art.-Nr.: 100127279a Beschrijving
Productinformatie
ACO Therm verhogingselement breedte 1250 mm vaste bouwde hoogte compleetset Online kopen tegen een voordelige prijs
Een lichtkokerlichaam kan met een hoogteverlengingsstuk moeiteloos in hoogte verlengd worden. Het ACO hoogteverlengingsstuk met een vaste bouwhogte van 275 mm wordt op het lichtkokerlichaam geplaatst en er mee verschroefd. Het is voorzien van geïntegreerde staalversterking en zijn kanaalprofielen stabiel en kan met verdere vaste of ook het verstelbare hoogteverlengingsstuk gecombineerd worden.
Het kan naar behoefte met 1-2 verdere vaste hoogteverlengingsstukken en een verstelbaar hoogteverlengingsstuk gecombineerd worden. Hierbij moet in acht genomen worden dat de verstelbare variant altijd slechts eenmaal en alleen als afsluitend element gebruikt kan worden. Er kunnen altijd maar maximaal 3 opzetstukken gestapeld worden, ongeacht welke combinatie (alleen vaste hoogteverlengingsstukken of vaste en 1 verstelbaar hoogteverlengingsstuk) vereist is.
Het ACO Therm lichtschacht hoogteverlengingsstuk compleet-set bestaat uit een vast hoogteverlengingsstuk en een bevestigingsset voor de standaard montage.
Productvoordelen:
- stabiel kanaalprofielprofiel
- geïntegreerde staalversterking, daarom is geen verstevingraam vereist
- tot 3 stuks stapelbaar
- afneembare, grijze en stabiele roosterkant,
- zijschenkel inkortbaar of uitkoppelingen mogelijk
Afmetingen:
Breedte x Hoogte x Diepte
1250x275x400 mm
Afmetingen:
Breedte x Hoogte x Diepte
1250x275x600 mm
Een ACO hoogteverlengingsstuk kan niet waterdicht onder druk bevestigd worden.
Omruil en terugname:
Diepte 600 mm (100127246): Dit artikel wordt naar uw persoonlijke gegevens vervaardigd en is van omruiling uitgesloten.
| Merk | ACO |
|---|---|
| Serie | ACO Therm |
| Type | Opzet |
| Draagvermogen | beloopbaar, berijdbaar voor personenauto's |
| Breedte | 1250 mm |
| hoogte | 275 mm |
| Diepte | 400 mm, 600 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Type montage | Standaard |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100127279a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
ACO GmbH Am Ahlmannkai 24782 Büdelsdorf kundencenter@aco.com |
- Opzetelement
- Bevestigingsset voor standaardmontage